NASZE OBIEKTY 

 

HALA SPORTOWO - WIDOWISKOWA


 

Zielona sala 

Dysponujemy "Zieloną Salą", której łączna powierzchnia wynosi 78,2 m2 (szer.8,50/dł.9,20). Znajduje się ona na pierwszym piętrze Hali Widowiskowo-Sportowej w sąsiedztwie pomieszczeń administracyjnych.

   

widok sali

Wykorzystywana jest w dużej mierze na zajęcia wychowania fizycznego dla dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 2. Sala wyposażona jest w nowoczesny system wentylacji .

Może być doskonałym miejscem do prowadzenia szkoleń i konferencji.

CENNIK ZAJĘĆ FITNESS:

  • Bilet wstępu jednorazowy - 12 zł
  • Bilet wstępu w pakiecie 10 sztuk - 100 zł (ważny 45 dni od daty zakupu)

CENNIK ZAJĘĆ FLY FITNESS:

  • Bilet wstępu jednorazowy - 15 zł
  • Bilet wstępu w pakiecie 10 sztuk - 120 zł (ważny 60 dni od daty zakupu)

 

PLIK DO POBRANIA: 

 

 


 


JOGA AKADEMICKA

Joga akademicka jest systemem ćwiczeń pracy z ciałem opartym na ćwiczeniach fizycznych hatha jogi oraz technikach relaksacyjnych. Celem jogi akademickiej jest utrzymanie oraz poprawa zdrowia psychofizycznego człowieka zgodnie z koncepcją Health-Related Fitness sprawność ukierunkowana na zdrowie.

Zajęcia wzbogacone są o elementy pilates, rehabilitacji ruchowej i gimnastyki korekcyjnej. W zajęciach mogą uczestniczyć osoby w różnej kondycji fizycznej, w różnym wieku, zarówno panie, jak i panowie. Na zajęciach bez rywalizacji, oceniania i z pełną akceptacją siebie dążymy przede wszystkim do poprawy sprawności ogólnej organizmu, zwiększenia ruchomości kręgosłupa i stawów, zmniejszenia występujących dolegliwości bólowych, rozluźnienia mięśni i “odpuszczenia” napięć. Relaksacja ma na celu redukcję stresu, wyciszenie emocji i poprawę samopoczucia psychicznego.

Te zajęcia są świetnym wyborem dla tych, którzy:

  • chcą pozbyć się dolegliwości bólowych ze strony kręgosłupa czy stawów;
  • chcą poprawić sprawność ruchową, wzmocnić ciało, wyrobić nawyk prawidłowej sylwetki;
  • chcą dowiedzieć się, że potrafią więcej niż myślą;
  • poszukują chwili wytchnienia od ciągłego biegu w życiu, pragną pokonać stres, cierpią na depresję;
  • poszukują pozytywnej energii i chcą spędzić czas w doborowym towarzystwie.

Zajęcia prowadzi Pani Karolina- wykwalifikowana instruktorka jogi akademickiej.


CALLANETICS

Są to ćwiczenia relaksująco-usprawniające o różnym stopniu intensywności. Przeznaczone dla osób, które szukają odprężenia po pracowitym dniu, ale jednocześnie chcą usprawnić ciało i wysmuklić sylwetkę. Callanetics obejmuje proste, a zarazem skuteczne ćwiczenia fizyczne, które powtarzane regularnie sprzyjają uzyskaniu odpowiedniej sylwetki ciała i służą poprawie zdrowia. Zajęcia odbywają się w przyjemnej atmosferze, przy dźwiękach relaksującej muzyki, bez pośpiechu i skocznych elementów. Skoncentrowane są na rzeźbieniu i wysmuklaniu ciała.

Zajęcia prowadzi Pani Ewa- wykwalifikowana instruktorka rekreacji ruchowej w zakresie aerobiku.


ABS - ABDOMINAL, BUTTOCKS, THIGHTS (brzuch, pośladki, uda)

Forma zajęć aerobowych nastawiona głównie na modelowanie dolnych partii ciała. Jest to trening wzmacniająco-ujędrniający wykonywany do rytmicznej muzyki, co przyczynia się do poprawy kondycji fizycznej i koordynacji ruchowej. Regularne treningi ABT zapewniają szczupłą sylwetkę: płaski brzuch, jędrne pośladki i smukłe uda. Ponadto wzmacniają mięśnie całego ciała i doskonale spalają zbędną tkankę tłuszczową. Celem tych zajęć jest stworzenie wyrzeźbionej sylwetki i nadanie jej sprężystości i elastyczności. To trening dla każdego - nie ma ograniczeń wiekowych. ABT to zajęcia o średniej intensywności i dynamice, które sprawią, że będziesz szczęśliwy i usatysfakcjonowany z przepracowanego treningu.

Zajęcia prowadzi pani Aleksandra - instruktorka odnowy biologicznej, fizjoterapeutka.


TBC - TOTAL BODY CONDITION

Jest to trening całego ciała. Zajęcia ogólnorozwojowe, które pozwalają wzmocnić i wyrzeźbić całe nasze ciało. Podobne do zajęć Shape, z tą różnicą, że część aerobowa (oparta na prostych układach choreograficznych) jest dłuższa - trwa około 25 - 30 minut, następnie wzmacnianie i wyciszenie.

Zajęcia prowadzi pani Aleksandra - instruktorka odnowy biologicznej, fizjoterapeutka.


FAT BURNING STEP

Forma treningu aerobowego oparta na nieskomplikowanych układach choreograficznych. Zajęcia te poprawią koordynację ruchową, wzmocnią mięśnie i pozwolą spalić tkankę tłuszczową.

Zajęcia prowadzi pani Aleksandra - instruktorka odnowy biologicznej, fizjoterapeutka.


JUNIOR FLY (dzieci 3+)

Zajęcia dla dzieci w wieku 4- 6 lat. Ćwiczenia koordynacyjno-ruchowe, gimnastyka artystyczna, która ma na celu podniesienie aktywności fizycznej u dzieci oraz naukę poszczególnych ćwiczeń i sportowego zachowania.

Zajęcia prowadzi pani Kasia - wykwalifikowana instruktorka fitness,


KIDS FLY (dzieci 6+)

Zajęcia dla dzieci w wieku powyżej 7 lat. Gimnastyka na specjalistycznych szarfach akrobatycznych, ćwiczenia rozciągające, zadania sprawnościowe.

Zajęcia prowadzi pani Kasia - wykwalifikowana instruktorka fitness,


PILATES

Zajęcia mentalne dla dorosłych, dynamiczna i ciekawa forma technik Pilatesa, zestaw ćwiczeń wzmacniających połączonych w łatwą choreografię.

Zajęcia prowadzi pani Kasia - wykwalifikowana instruktorka fitness,


  

 

strona główna  |  do góry  |


  © Copyright - OSiR Świebodzice - wszelkie prawa zastrzeżone