AKTUALNOŚCI

 

OTWARTE HALOWE MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA W ŁUKACH KLASYCZNYCH, BLOCZKOWYCH i BAREBOW


26.02.2018

  

10 i 11 lutego hala OSiR Świebodzice Sp. z o.o. stała się areną zmagań dla 138 łuczników, którzy rywalizowali strzelając z łuków klasycznych, bloczkowych i barebow w ramach Otwartych Halowych Mistrzostw Dolnego Śląska w Łukach.

Na zawodach bardzo dobrze zaprezentowali się sportowcy z UKS AMEOLI ŚWIEBODZICE, którym udało się zdobyć dwa brązowe medale. Dokonali tego pani Jolanta Gołębieska na łuku Barebow oraz Gabriel Kozłowski drużynowo w łukach bloczkowych.

Największą gwiazdą sportową zawodów była bezwątpienia pani Milena Magdalena Olszewska, polska niepełnosprawna łuczniczka, dwukrotna brązowa medalistka igrzysk paraolimpijskich, Mistrzyni Świata i Europy. Odznaczona Brązowym (2013) oraz Srebrnym (2016) Krzyżem Zasługi.

Na mistrzostwach obecny był także Bogdan Kożuchowicz Burmistrz Miasta Świebodzice oraz Krystian Wołoszyn Zastępca Burmistrza Miasta Świebodzice, którzy nagradzali najlepszych zawodników.

Zawody można było śledzić na żywo za pośrednictwem www.ianseo.net (międzynarodowy serwis łuczniczy), oraz na kanale YOUTUBE:

My zapraszamy do obejrzenia relacji z mistrzostw:

 

   

   

 

 


 

strona główna  |  do góry  |


  © Copyright - OSiR Świebodzice - wszelkie prawa zastrzeżone