AKTUALNOŚCI

 

Wygrana Michała Leśniaka z KO GYM


23.10.2017

  

Trenujący pod okiem Mariusza Cieślińskiego z KO GYM Świebodzice Michał Leśniak pokazał się z dobrej strony na Gali Boksu Zawodowego Budweld Boxing Night w Łomiankach, która odbyła się 30 września. Rywalem Michała był Kamil Młodziński, a ich pojedynek śmiało można było określić mianem walki wieczoru.

Panowie od samego początku ostro ruszyli na siebie i nie odpuszczali przez wszystkie 8 rund. Po wyrównanej pierwszej rundzie, w drugiej i trzeciej przeważał Leśniak, który zaskakiwał rywala kombinacją kilku uderzeń. Michał nieznacznie osłabł po czwartym gongu, gdy został spychany przez Młodzińskiego do lin, jednak przebudził się w piątej odsłonie i trafił przeciwnika lewym hakiem w okolice wątroby oraz prawym podbródkiem. Kolejne rundy to zacięta walka z nieznaczną dominacją Michała. Dopiero przed ostatnim gongiem jego przeciwnik się obudził, ale nie zdążył już odrobić strat. Bezwzględna wymiana ciosów przez wielu określona mianem wojny zakończyła się wynikiem dwa do remisu (76:76, 77:75, 79:73) dla Wałbrzyszanina.

Już niedługo bokserskie emocje zawitają do Świebodzic. 26 listopada w hali OSiR Świebodzice Sp. z o.o. odbędzie się Gala Mauy Thai Open Poland, podczas której zmierzą się zawodnicy z Polski, Niemiec i Białorusi.

 

   

 

 


 

strona główna  |  do góry  |


  © Copyright - OSiR Świebodzice - wszelkie prawa zastrzeżone