AKTUALNOŚCI

 

Sportowa Półkolonia - Wakacje 2017


21.08.2017

  

Zakończyła się sportowa półkolonia z OSiR Świebodzice Sp. z o.o. W trakcie trzytygodniowego wypoczynku dzieci z naszego miasta brały udział w zróżnicowanych zajęciach pod okiem wykwalifikowanej kadry. Zajęcia te nastawione były na aktywne spędzanie czasu. Dzieci mogły spróbować swych sił w różnych dyscyplinach sportu.

Koloniści często korzystali z basenu odkrytego, gdzie kąpali się, uczyli pływać oraz brali udział w grach i zabawach w wodzie. Dzieci chodziły także na kręgielnię, grały w piłkę nożną, koszykówkę, badmintona, tenis ziemny oraz tenis stołowy. Brały udział w zajęciach Fly Fitness, Zumbie, aerobiku oraz warsztatach tanecznych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się treningi piłkarskie, treningi siłowe pod okiem instruktora kulturystyki i trening Kick Boxingu z Mariuszem Cieślińskim. Wiele zabawy dostarczyła im gra terenowa w Parku Miejskim. Dzieciaki strzelały z łuku, grały w gry planszowe oraz układały bampy, czyli układanki przestrzenne rozwijające wyobraźnię.

Dzieci wzięły także udział w prelekcji zorganizowanej przez ratowników WOPR Wodnego Centrum Rekreacji dotyczącej ratownictwa medycznego i udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej oraz zapoznały się z zasadami bezpiecznego zachowywania się nad wodą.

W ostatnim dniu koloni podopieczni otrzymali podarunki i słodkości oraz pamiątkowe dyplomy.

Z koloni skorzystało 53 dzieci.

 

 

 


 

strona główna  |  do góry  |


  © Copyright - OSiR Świebodzice - wszelkie prawa zastrzeżone