AKTUALNOŚCI

 

Dzień Dziecka w Parku Miejskim


31.05.2017

  

28 maja 2017 r. z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka OSiR Świebodzice Sp. z o.o. przy współpracy z Urzędem Miasta Świebodzice zorganizował w Parku Miejskim piknik rodzinny, na którym dla wszystkich uczestników czekało wiele atrakcji. Dla dorosłych były kiełbaski serwowane przez Radnych Miasta Świebodzice, dla dzieci moc słodyczy, zabaw i konkursów z nagrodami, a dla wszystkich wspaniała pogoda.

Tego dnia Park Miejski zamienił się w kolorowe miasteczko. Radni Miejscy częstowali kiełbaskami z grilla, była wata cukrowa, gofry i lody. Między alejkami przechadzały się ogromne maskotki Dinusia i Misia Tripka, które częstowały cukierkami i rozdawały balony.

Wśród atrakcji były dmuchane zjeżdżalnie, wielkie klocki, mini centrum zabaw, foto budka, bungy rum, tor łuczniczy i wiele innych.

Nasi animatorzy prowadzili zabawy i konkursy dla dzieci. Mateusz Brzuchacz - instruktor kulturystyki w naszej siłowni przeprowadził amatorskie zawody siłaczy. Były warsztaty Zumby prowadzone przez Martę Jasińską oraz widowiskowe zajęcia z Fly Fitness na podwieszonych chustach prowadzone przez Kasię Duszę, które bardzo przypadły do gustu dzieciom.

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyła się loteria, w której można było wygrać rower ufundowany przez Burmistrza Miasta Bogdana Kożuchowicza.

Serdeczne podziękowania za pomoc w organizację i sprawne przeprowadzenie imprezy kierujemy w stronę Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Miejskiego Ośrodka Zdrowia w Świebodzicach, ZGK Świebodzice Spółka z o.o., Młodzieżowej Rady Miejskiej w Świebodzicach oraz harcerzy ze Szczepu Harcerskiego "IMAGO" w Świebodzicach.

 

 


 

strona główna  |  do góry  |


  © Copyright - OSiR Świebodzice - wszelkie prawa zastrzeżone