AKTUALNOŚCI

 

Maraton Fitness Fit for Marta


30.05.2017

  

W minioną sobotę (27.05.2017 r.) miłośnicy fitnessu zebrali się w hali OSiR Świebodzice Sp. z o.o. na Charytatywnym Maratonie Fitness "Fit for Marta", aby dobrze się bawić, spalić kalorie, ale przede wszystkim pomóc Marcie Potężnej, która cierpi na algodystrofię.

Maraton rozpoczęła Marta Jasińska energetyzującą Zumbą. Egzotyczne rytmy w połączeniu z elementami tańca i fitnessu stanowiły dobrą rozgrzewkę przed szybkim i wyczerpującym treningiem metabolicznym prowadzonym przez Olę Schabowską.

Trening ten to bardzo intensywne serie ćwiczeń, które zmuszają organizm do olbrzymiego wysiłku. Dzięki temu spala się więcej kalorii niż podczas dwa razy dłuższego treningu wykonywanego w średnim tempie. Drugą istotną zaletą tego treningu jest to, że podkręca on metabolizm w takim stopniu, że spalasz tłuszcz jeszcze długo po treningu. Trzecią zaletą jest smukła i silna sylwetka gotowa do najcięższych wyzwań. Po Oli Kasia Dusza poprowadziła wyciszający Sensual Fitness, który bardzo przypadł do gustu paniom. Maraton zakończył Mateusz Brzuchacz prezentując trening siłowy z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała. To była znakomita lekcja pokazująca jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia.

W przerwach między treningami Maciej Więcek losował nagrody dla uczestników Maratonu, a także prowadził licytację gadżetów.

Poza dobrą zabawą, przy której można było zadbać o własne zdrowie i spalić zbędne kalorie, na uczestników Maratonu czekało wiele atrakcji. Były stoiska z poradami i konsultacjami prowadzone przez Instytut Kosmetologii Skin Effect oraz Souvre - producenta masek kolagenowych. Można było spróbować cateringu dietetycznego przygotowanego przez Restaurację "Korona Śląska" w Świebodzicach. Był prowadzony pomiar składu ciała. Nasi trenerzy personalni udzielali cennych wskazówek dotyczących zarówno diety jak i ćwiczeń. Były zajęcia dla dzieci z Fly Fitnessu, konkursy i zabawy oraz Turniej Rodzinny.

Mamy nadzieję, że ta zebrana kwota pomoże Marcie stanąć na nogi i zobaczymy ją na kolejnym Maratonie wśród ćwiczących. Na razie życzymy powrotu do zdrowia.
Jeśli spodobały Ci się zajęcia w czasie Maratonu zapraszamy do zapoznania się z ofertą OSiR Świebodzice Sp. z o.o.

Maraton zorganizowaliśmy dzięki pomocy:

- Urzędu Miejskiego w Świebodzicach,
- Gabinetu masażu BodyWell,
- Restauracji Korona Śląska,
- Skin Effect Instytutu Kosmetologii,
- Fotografii Kariny Giętkowskiej,
- Anny Szczypek z CityFit,
- Sklepu Aqua Active,
- Centrum Medycyny Estetycznej
- Sporting,
- Decathlon,
- Salonu kosmetycznego Le Mirage,
- "Wind of change" studio masażu,
- Monari,
- Make up Anna Majewska,
- Aptekom Boguszów-Gorce,
- Stajnii Familia,
- Szymonowi Laskowskiemu,
- Centrum Pucharowe "T.M" Monika Cieciura i Tomasz Meges
- Serwisowi Progress,
- Decoris,
- Souvre- producent masek kolagenowych
- Prudential,
- Sklep Adrenalina Daniel Stec
- Kamayu,

oraz harcerzom ze Szczepu Harcerskiego "IMAGO" w Świebodzicach, którzy z ogromnym zaangażowaniem wsparli nas w przeprowadzeniu imprezy.

 

     

 


 

strona główna  |  do góry  |


  © Copyright - OSiR Świebodzice - wszelkie prawa zastrzeżone