AKTUALNOŚCI

 

Polska Biega… i ja też!


23.05.2017

  

Już po raz 11 świebodziccy miłośnicy biegania przyłączyli się do akcji promującej ten "najłatwiejszy sport na świecie". W tym roku postanowiliśmy zmienić lokalizację imprezy i przyłączyć się do obchodów "Święta Czekolady", dlatego pobiegliśmy dwukilometrową pętlą przez Osiedle Sudeckie do Parku Miejskiego, gdzie każdy mógł uzupełnić spalone kalorie czekoladowymi słodkościami.

Jak co roku na uczestników biegu czekało mnóstwo atrakcji. Każdy biegacz przed startem otrzymał koszulkę, a na mecie certyfikat ukończenia biegu oraz butelkę wody. Wśród startujących rozlosowaliśmy atrakcyjne upominki.

Imprezę otworzyli: Pan Bogdan Kożuchowicz Burmistrz Miasta Świebodzice i Pan Janusz Zieliński Prezes Zarządu OSiR Świebodzice Sp. z o.o., którzy przywitali wszystkich biegaczy oraz dali sygnał do startu.

I ruszyli, 357 biegaczy, a wśród nich mali i duzi, rodzice z pociechami w wózkach albo na barana, dziadkowie z wnukami, doświadczeni biegacze, jak i amatorzy, a także osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich.

Dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji biegu. Straży Miejskiej i Policji ze Świebodzic za dbanie o bezpieczeństwo uczestników biegu. Urzędowi Miejskiemu w Świebodzicach, Harcerzom ze Szczepu Harcerskiego IMAGO, im. Batalionu Zośka za prowadzenie biura biegu oraz firmom, które nas wsparły, a były wśród nich: Hades - nagroda główna, ZPC Śnieżka S.A. Segepo-Refa, BZWBK Grupa Santander, Termet S.A., OSiR Świebodzice Spółka z o.o., Promont, DZT Service, Aquapol, Tester Sp z o.o., Olcom, WIPO, Biuro-Serwis, Hotel Księżyc, Bar Smakosz, Kolej Na Pierogi, Pizzeria Roma, Natalia Olendzka Mirjan, Centrum Pucharowe.

 

 


 

strona główna  |  do góry  |


  © Copyright - OSiR Świebodzice - wszelkie prawa zastrzeżone