AKTUALNOŚCI

 

IX Halowy Turniej Piłki Nożnej Ośrodków Kuratorskich z Apelacji Wrocławskiej


07.03.2017

  

4 marca w Hali OSiR Świebodzice Sp. z o.o. odbył się IX Halowy Turniej Piłki Nożnej Ośrodków Kuratorskich z Apelacji Wrocławskiej pod Honorowym Patronatem Prezesa Sądu Okręgowego w Świdnicy Pana Anatola Gula. W turnieju wzięła udział rekordowa liczba drużyn, bo aż 12. Przyjechały do nas zespoły z: Kędzierzyna Koźle, Kluczborka, Namysłowa, Jeleniej Góry, Kłodzka, Nowej Rudy, 3 drużyny z Wałbrzycha, Boguszowa Gorc i dwa zespoły ze Świebodzic, w tym Świetlica Środowiskowa Tęczowa Gromada.

Zespoły zostały podzielone na dwie grupy, w których grały ze sobą systemem „każdy z każdym”. Z grupy wychodziły dwie pierwsze drużyny, które walczyły o pierwsze miejsce oraz dwie drugie, które rywalizowały o miejsce trzecie.

W trakcie turnieju podopieczni ośrodków kuratorskich mogli obejrzeć pokaz tańca Maxa Mazurka – uczestnika programu telewizyjnego You Can Dance oraz porozmawiać z dwukrotnym wicemistrzem Polski w Kulturystyce Klasycznej Mateuszem Brzuchaczem i Szymonem Królem – finalistą tegorocznych debiutów kulturystycznych.

Po emocjonujących meczach I miejsce zajął Ośrodek Kuratorski nr 1 w Wałbrzychu, II miejsce wywalczył Ośrodek Kuratorski Namysłów, a III Ośrodek Kuratorski Boguszów Gorce.

Najlepszym bramkarzem turnieju został Oktawian Rutkowski z Ośrodka Kuratorskiego Nowa Ruda.

Królem strzelców z wynikiem 14 goli został Patryk Kowal z Ośrodka Kuratorskiego nr 1 w Wałbrzychu.

Nagrodę specjalną za poświęcenie i wspaniałą postawę w bramce otrzymał Klaudiusz Sadowski ze Świetlicy Środowiskowej w Świebodzicach.

Zwycięzcy dzięki wsparciu Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu otrzymali czeki: za I miejsce - 3000,00 zł, za II miejsce - 2500,00 zł, za III miejsce - 2000,00 zł.
Wszyscy zawodnicy dostali medale, torby ze słodyczami oraz puchary i dyplomy.
Zawody sędziowali: Tomasz Meges, Przemek Satyła i Euzebiusz Wojdat.

 

 


 

strona główna  |  do góry  |


  © Copyright - OSiR Świebodzice - wszelkie prawa zastrzeżone