AKTUALNOŚCI

 

25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy


16.01.2017

  

15 stycznia w hali OSiR Świebodzice Sp. z o.o. odbył się koncert z okazji 25 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tego dnia hala wypełniła się młodymi artystami, muzykami, śpiewakami i tancerzami. Korytarze zapełniły się kawiarenkami z przekąskami, kramikami z loteriami, licznymi stoiskami i sklepikami.

O godzinie 13:00 koncert pod hasłem: „Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom” otworzyli wspólne: Zofia Marek – szefowa świebodzickiego Sztabu WOŚP, Bogdan Kożuchowicz – Burmistrz Świebodzic oraz gospodarz obiektu Janusz Zieliński – Prezes Zarządu OSiR Świebodzice Sp. z o.o. Potem przyszedł czas na występy artystyczne przedszkolaków oraz uczniów świebodzickich szkół.

Po występach artystycznych odbyła się Giełda Darów Przyjaciół Wielkiej Orkiestry, a finał zwieńczyło tradycyjne „Światełko do nieba”.

Podczas 25 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świebodzicach zebrano 78179,58 zł.
Więcej informacji o świebodzickim Finale WOŚP na www.wospswiebodzice.pl  oraz na profilu Sztabu na Facebooku: www.facebook.com/wospswiebodzice 

 

 

 


 

strona główna  |  do góry  |


  © Copyright - OSiR Świebodzice - wszelkie prawa zastrzeżone