AKTUALNOŚCI

 

Sportowa półkolonia z OSiR Świebodzice Sp. z o.o.


22.08.2016

  

Dobiegła końca Sportowa półkolonia organizowana przez OSiR Świebodzice Sp. z o.o. Grupa dzieci ze świebodzickich szkół miała okazję przez trzy tygodnie skorzystać z zajęć w obiektach sportowych przygotowanych przez wykwalifikowanych instruktorów.

Codziennie od poniedziałku do piątku, w okresie od 1 do 19 sierpnia (z wyjątkiem 15.08.2016 r.), uczestnicy sportowej półkolonii mieli możliwość aktywnego spędzenia czasu próbując swych sił w różnych dyscyplinach sportu. W programie przewidziano zajęcia na krytym basenie, gdzie dzieci korzystały z lekcji pływania. Ponadto brały udział w grach i zabawach organizowanych w hali sportowej, na boiskach i w kręgielni. Dużą atrakcję stanowiły zajęcia prowadzone przez Mariusza Cieślińskiego z elementów kickboxingu, boksu i samoobrony. Sporym zainteresowaniem cieszył się miniturniej tenisa stołowego, gra w badmintona i wiele innych atrakcji o typowo sportowym charakterze. Każdego dnia po zrealizowaniu programu dzieci miały możliwość wybrania się na wspólny obiad.

Zakończenie półkolonii odbyło się w dwóch blokach. W pierwszym rodzice mogli zobaczyć, jakie postępy poczyniły ich pociechy w nauce pływania, a w drugim uczestnikom kolonii zostały wręczone dyplomy, medale i upominki oraz łakocie. 

 

WAKACJE W ŚWIEBODZICACH
- SIERPIEŃ 2016 r. 

 

 


 

strona główna  |  do góry  |


  © Copyright - OSiR Świebodzice - wszelkie prawa zastrzeżone