AKTUALNO¦CI

 

Zakończyła się ¦wiebodzicka Amatorska Liga Halowej Piłki Nożnej pod honorowym Patronatem Burmistrza Miasta ¦wiebodzice Bogdana Kożuchowicza


19.12.2014

  

Do zmagań w ¦ALPH zgłosiło się 11 drużyn z czego 2 zrezygnowały w trakcie Ligi. Po trzymiesięcznych zmaganiach i rozegraniu przez każd± drużynę 18 spotkań - mecz i rewanż wszystko okazało się jasne.

Bezapelacyjnie I miejsce oraz tytuł Mistrza ¦wiebodzickiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej pod honorowym Patronatem Burmistrza Miasta ¦wiebodzice Bogdana Kożuchowicza zdobyła drużyna Kantor Wrest z Wałbrzycha. Nic w tym dziwnego, do zespołu należeli: król strzelców Damian Chajewski, który zdobył 58 goli, najlepszy zawodnik Dominik Bronisławski oraz najlepszy bramkarz Tomasz Janikowski, który wpu¶cił najmniej goli.

II miejsce zajęła drużyna Wyższej Szkoły Jazdy ze ¦wiebodzic, a III Bernatowicz Team z Wałbrzycha.
Kolejne miejsca zajęli Przedsiębiorcy, PSB Mrówka, Toyota Wałbrzych, T-Best, Al Hajer Cieszów. Ostatnie miejsce przypadło drużynie Legipol, która otrzymała Puchar Fair Play ¦ALPH oraz nagrodę dla najlepszego bramkarza wybranego podczas głosowania w¶ród wszystkich drużyn, którym został Paweł Onyszkiewicz.

Liga została zorganizowana przez firmę Centrum Pucharowe ¦wiebodzice – Tomasz Meges, który już zapowiada kontynuację i zaprasza za rok.

Więcej na: http://salph.futbolowo.pl/ 

 

   

   

   

   

   

   

   

 


 

strona główna  |  do góry  |


  © Copyright - OSiR ¦wiebodzice - wszelkie prawa zastrzeżone