AKTUALNOŚCI

Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Stowarzyszenia Bona Fide pod Patronatem Burmistrza Miasta Świebodzice Bogdana Kożuchowicza

16.03.2015

Już po raz 7 podopieczni Ośrodków Kuratorskich z Apelacji Wrocławskiej spotkali się w hali OSiR Świebodzice Sp. z o.o. by wyłonić mistrza halowej piłki nożnej. Turniej otworzyli Bogdan Kożuchowicz Burmistrz Miasta Świebodzice i Łukasz Kwadrans Przewodniczący Rady Miasta.

W zmaganiach wzięło udział 12 drużyn: Świebodzice reprezentowały Ośrodek Kuratorski i Świetlica Środowiskowa, z Wałbrzycha przyjechały aż 3 zespoły z Ośrodków Kuratorskich nr 1, 3 i 5. Z Kędzierzyna Koźle 2 drużyny, były zespoły z Kluczborka, Świdnicy, Nowej Rudy, Kłodzka i Boguszowa-Gorc. Zespoły zostały podzielone na 3 grupy, w których grały systemem „każdy z każdym”. Z fazy grupowej wychodziły 2 drużyny, które grały „na krzyż” o wejście do grupy finałowej.

Przed finałami pokaz Break Dance zaprezentowała grupa Lazy Rockers z Miejskiego Domu Kultury.
Pierwsze miejsce zajął Ośrodek Kuratorski nr 1 z Wałbrzycha. Drugie Ośrodek Kuratorski z Kędzierzyna Koźle, a trzecie Kuratorski nr 3 z Wałbrzycha.

Królem strzelców turnieju został zdobywca 7 bramek Przemysław Mirga z Kędzierzyna Koźle, najlepszym bramkarzem turnieju uznano Artura Wolskiego ze Świetlicy Środowiskowej w Świebodzicach.