AKTUALNOŚCI

 

OTYLIADA 2015


02.03.2015

  

II Ogólnopolski Nocny Maraton Pływacki OTYLIADA 2015 już za nami. Ta największa pływacka impreza w Polsce odbyła się w nocy z 28 lutego na 1 marca. 36 pływalni z całego kraju wzięło udział w tej wyjątkowej imprezie, wśród nich i Wodne Centrum Rekreacji w Świebodzicach.

Naszą pływalnię reprezentowało 29 pływaków, którzy w czasie 8 godzin przepłynęli łącznie 152 km i 150 m. Najdłuższy dystans 15 km 150 m przepłynął Andrzej Licznar, który okazał się najstarszym zawodnikiem. Dobrze spisała się także Magdalena Kulczycka, która przepłynęła 15 km. Najmłodszą uczestniczką była Elżbieta Chlebowska, jej wynik to 1050 m, a uczestnikiem Mateusz Gorczyca, który pokonał 50 m.

Dziękujemy wolontariuszom za pomoc w sędziowaniu zawodów, impreza nie odbyłaby się gdyby nie pomoc: Mirosława Świerczka, Krzysztofa Winiarczyka, Jacka Rapczyńskiego, Rafała Kwiatkowskiego, Edwarda Skibickiego, Daniela Lisa i Sławomira Szklarza ze Stowarzyszenia Bona Fide Świebodzice. Dziękujemy również paniom: Krystynie Michalak i Ricie Mikus za prowadzenie biura zawodów oraz ratownikom WOPR Wodnego Centrum Rekreacji: Krzysztofowi Deręgowskiemu, Krzysztofowi Kiecence, Arkadiuszowi Szymczakowi i Mariuszowi Chybowskiemu. Paniom: Krystynie Opalińskiej i Barbarze Filas za prowadzenie bufetu dla zawodników. Dziękujemy także Ochotniczej Grupie Ratowniczej ze Świebodzic za czuwanie nad bezpieczeństwem uczestników Otyliady.

 


OD POCZĄTKU

  

strona główna  |  do góry  |


  © Copyright - OSiR Świebodzice - wszelkie prawa zastrzeżone