AKTUALNOŚCI

 

Sylwestrowe Zawody w Wyciskaniu Sztangi Leżąc


31.12.2014

  

Ostatnia impreza w roku organizowana przez OSiR Świebodzice Sp. z o.o. to tradycyjnie Zawody w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. W tym roku zawody zorganizowaliśmy wspólnie ze Stowarzyszeniem Bona Fide, które prężnie wspiera sporty siłowe w Świebodzicach.

W zmaganiach wzięło udział aż 34 zawodników – w tym 4 panie. Wielu zawodników ze Świebodzic, Wałbrzycha i Świdnicy, nie zabrakło weterana naszych zawodów pana Henryka Romanka z Klubu Siła Struga. Liczną reprezentację stanowili członkowie MLKS SUDETY Międzylesie. Swoją obecnością zaszczyciły nas także zawodniczki z Głuszycy: Kamila Wróbel – Mistrzyni Polski Juniorów w Trójboju Siłowym oraz Wioletta Sobczak – brązowa medalistka Mistrzostw Świata w Trójboju Siłowym.
Zawody odbywały się w formule Wilks'a. Zawodniczki i zawodnicy byli podzieleni na 5 kategorii: kobiety, juniorzy, seniorzy do 75 kg, seniorzy do 90 kg, seniorzy powyżej 90 kg.

Zawody prowadził Maciej Więcek ze Stowarzyszenia Bona Fide, a sędzią głównym zawodów był Mateusz Brzuchacz – instruktor kulturystyki w siłowni OSiR Świebodzice Sp. z o.o. oraz Członek Stowarzyszenia Bona Fide.

Impreza odbyła się dzięki pomocy: Stowarzyszenia Bona Fide Świebodzice, Klubu Radnych Bogdana Kożuchowicza, Jolanaty Łopatki, Janusza Kościelniaka z Zakładów Metalowych Szukonaj, Pizzerii da Gregor, Hotelu Księżyc. Dziękujemy bardzo za wspaniałą atmosferę na zawodach, pomoc w organizacji i zapraszamy na imprezy siłowe w nowym roku, a mamy w planach:

  • V Wielobój Siłowy Dzieci i Młodzieży – czerwiec,

  • Mistrzostwa Świebodzic w Wyciskaniu Sztangi Leżąc – czerwiec,

  • Zawody Siłaczy STRONG MAN Świebodzice – sierpień,

  • III Mikołajkowe Zawody w Wielokrotnym Wyciskaniu Sztangi Leżąc o Puchar Stowarzyszenia Bona Fide – grudzień,

  • Sylwestrowe Wyciskanie Sztangi Leżąc – grudzień.


 PLIK DO POBRANIA:


 


OD POCZĄTKU

  

strona główna  |  do góry  |


  © Copyright - OSiR Świebodzice - wszelkie prawa zastrzeżone