AKTUALNOŚCI

 

KO GYM na Makowski Fighting Championship 7


16.12.2014

  

Zwycięsko wrócił Mariusz Cieśliński z gali Makowski Fighting Championship 7, na której zmierzył się z o głowę wyższym Tomasem Tadlankiem ze Słowacji. Walka mogła zakończyć się już w pierwszej rundzie, po tym jak przeciwnik Mariusza został kopnięty nieszczęśliwie z obrotu w krocze. Po długiej przerwie Tadlanek zdecydował się jednak kontynuować walkę. Zdarzenie to miało chyba wpływ na resztę walki, która nie miała tak dynamicznego przebiegu jak inne. Świebodziczanin zwyciężył jednogłośnie na punkty. Walka toczyła się w formule K1 do 61,5 kg.

Mniej szczęścia miał Mateusz Białas (Muay Thai, kat.71 kg) z K.O. GYM Ślęża Wrocław, który dominował w swoim pojedynku, ale w pierwszej rundzie jego przeciwnik Jakub Dobias trafił go łokciem w głowę. Rozcięcie okazało się na tyle duże, że nie udało się zatamować krwawienia i lekarz w drugiej rundzie przerwał walkę.

Bardzo ładną i wyrównaną walkę stoczył Bartosz Batra z K.O. GYM Ślęża Wrocław z Maciej Zembikiem z Żarskiego Klubu Sportów Walki. Walka odbyła się w formule Muay Thai, kat.62 kg. Bardzo dynamiczny pojedynek z użyciem wielu technik zakończył się wygraną na punkty pochodzącego stamtąd Macieja Zembika.

Zdjęcia z gali:

 

 


 

strona główna  |  do góry  |


  © Copyright - OSiR Świebodzice - wszelkie prawa zastrzeżone