AKTUALNOŚCI

 

Mikołajkowe Gry i Zabawy w Wodzie o Puchar Stowarzyszenia Pomocy na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej


05.12.2014

  

Tradycyjnie z okazji Mikołajek OSiR Świebodzice Sp. z o.o. i Stowarzyszenie Pomocy na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej zorganizowali gry i zabawy w wodzie. Zawody odbyły się 5 grudnia w Wodnym Centrum Rekreacji w Świebodzicach.

W zmaganiach uczestniczyło 6 drużyn, podopieczni: Warsztatów Terapii Zajęciowej z Wałbrzycha, Środowiskowego Domu Samopomocy z Wałbrzycha, Domu Pomocy Społecznej z Mokrzeszowa, Domu Pomocy Społecznej z Jaskulina, Stowarzyszenia Pomocy na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej ze Świebodzic oraz uczniowie Publicznego Gimnazjum Specjalnego nr 10 z Wałbrzycha.

Zawodnicy rywalizowali w 4 konkurencjach: biegu z piłką w wodzie, pływaniu z makaronem, rzucaniu piłek do celu, oraz wyławianiu piłek z pod wody. Wszystkim uczestnikom dopisywały dobre humory oraz chęć do zabawy.

Zawody prowadził Jacek Rapczyński i Natalia Rabczyńska ze szkoły pływania WCR MIESZKO.
Tak jak w poprzednim roku I miejsce zdobyło Stowarzyszenie Pomocy na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Świebodzicach. Wszystkie drużyny zostały nagrodzone medalami oraz słodyczami.
Dziękujemy panu Tomaszowi Megesowi z Centrum Pucharowego w Świebodzicach za ufundowanie pucharu. 

 


OD POCZĄTKU

  

strona główna  |  do góry  |


  © Copyright - OSiR Świebodzice - wszelkie prawa zastrzeżone