AKTUALNOŚCI

 

Podopieczni Mariusza Cieślińskiego będą walczyli w Berlinie


20.10.2014

  

Aż trzech zawodników trenujących pod okiem Mariusza Cieślińskiego będzie walczyło na gali Heroes Fight Night, która odbędzie się w 22 listopada w Berlinie.

Pierwszy z nich to Bartosz Batra (62 kg) - jeden z najbardziej aktywnych zawodników uderzanych sportów walki, który 14 września w Londynie został Amatorskim Mistrzem Świata organizacji K-1 Global, a 22 sierpnia podczas Nocy Góralskich Wojowników w Poroninie pokonał na punkty Dona Fatona Lapastica z Kosowa w formule K-1 i tym samym zdobył pas mistrzowski organizacji BMAF. Pomimo sukcesów, jakie odnosi w K-1, Bartosz na gali w Berlinie stoczy walkę w swojej ulubionej formule, czyli boksie tajskim. Jego przeciwnikiem będzie Alexander Epp, zawodnik, który stoczył 41 zawodowych pojedynków i ma na swoim koncie pas mistrza świata organizacji ISKA.

Obok Bartosza na gali wystąpią Artur Gałecki i Mateusz Białas.
Artur Gałecki (67 kg) stoczy walkę w formule Muay Thai 5 x 2 min. Jego przeciwnikiem będzie zawodnik z Ringside Gym Berlin Tajlandczyk Chaivat Uhlemann.

Mateusz Białas (71 kg) będzie walczył w formule K-1. 3 rundy po 3 minuty. Jego przeciwnikiem będzie Rami El-Ahmad z Taykan Berlin.

 


 

strona główna  |  do góry  |


  © Copyright - OSiR Świebodzice - wszelkie prawa zastrzeżone