AKTUALNOŚCI

 

Mariusz Cieśliński będzie walczył na King of King’s


22.07.2014

  

Mariusz Cieśliński stoczy walkę na legendarnej gali King of King’s. KOK to jedna z najbardziej znanych na świecie organizacji skupiająca największe gwiazdy światowego K-1 i Kickoxingu. Gala obędzie się 17 października w ERGO ARENIE.

Jeszcze nie znamy kart walk i nie wiemy kto będzie przeciwnikiem Mariusza. Wiemy, że po za nim na gali wystąpią jedni z najlepszych fighterów w Polsce: Kamila Bałanda i Jarosław Daschke z GKS Champion Gdańsk, Piotr Kobylański z Kobe Gym Gdynia, Michał Mączka z Duetu Gdańsk, Michał Wlazło z ForFit Gdańsk, Tomasz Makowski z Max Boxing Nowa Sól, Adam Śleszyński z Corpus Gdańsk, Tomasz Szczepkowski z GMTG Warszawa i Michał Turyński z Fighter Wrocław.

Na razie Mariusz przygotowuje się kondycyjnie. W jego planie treningowym znalazł się start w Wielkiej Pętli Izerskiej. 19 lipca, gdy z nieba lał się żar i większość z nas siedziała nad wodą lub w domach Mariusz przebiegł w górskim terenie 21,097 km z czasem 01:30:13 co dało mu 23 miejsce w klasyfikacji generalnej. Do najlepszego na mecie zabrakło mu tylko 14 minut i 22 sekundy – nieźle jak na kogoś kto biega amatorsko.

Więcej na: http://www.trecteam.com/wielka/ 

 

 


 

strona główna  |  do góry  |


  © Copyright - OSiR Świebodzice - wszelkie prawa zastrzeżone