AKTUALNOŚCI

 

Zumba Sentao nareszcie w Świebodzicach!


08.05.2014

  

Magdalena Truszczyńska instruktor Zumba Fitness prowadząca zajęcia w OSiR Świebodzice wprowadziła do swoich zajęć całkowicie nowy trening całego ciała! Oprócz tradycyjnych zajęć Zumby na zajęciach pojawiły się elementy Zumba Sentao.

Zumba Sentao to połączenie tradycyjnej Zumby, czyli elementów tańców latynoamerykańskich i fitness z wykorzystaniem krzesła. Nazwa Sentao pochodzi z hiszpańskiego slangu, a mianowicie od słowa „sentar”, które oznacza „siedzieć”. Ale w przypadku Zumby Sentao nie ma mowy o siedzeniu! Krzesło stanowi tu punkt centralny – to niecodzienny partner, ułatwiający w sposób radosny i przyjemny wykonywać ćwiczenia.

Zumba Sentao łączy trening taneczny, który pozwala na wzmocnienie i ujędrnienie ciała. To połączenie ćwiczeń typu cardio oraz dynamicznych ćwiczeń oporowych. Dzięki wykorzystaniu krzesła ćwiczący wzmacniają brzuch i górą część ciała oraz ujędrniają pośladki i uda. Zumba Sentao to efektywny trening tonizujący i wysmuklający ciało.

W zajęciach szczególny nacisk kładzie się na świadome napinanie mięśni, precyzyjny, wolniejszy ruch, który wzmacnia wszystkie mięśnie, dając szybkie i widoczne efekty.

Lubisz Zumbę? To na pewno polubisz Zumbę Sentao! Zapraszamy na Zumbę do OSiR Świebodzice co środę o godzinie 17:45.

 


 

strona główna  |  do góry  |


  © Copyright - OSiR Świebodzice - wszelkie prawa zastrzeżone