AKTUALNOŚCI

Mistrzostwa Świebodzic w Bulach

28.04.2014

OSiR Świebodzice spółka z o. o. zorganizowała po raz pierwszy w Świebodzicach w dniu 26.04.2014 Mistrzostwa w Bulach. Na torze znajdującym się przy ul. Rekreacyjnej 1 rywalizowało 13 zawodników. Zawodnicy zgłoszeni do turnieju rozgrywali zawody w 1 kategorii.

Mistrzostwo w Bulach zdobyła Pani Grażyna Danielska, II miejsce zajął Pan Mateusz Gawlicki, III miejsce zajął Pan Kazimierz Łabuński

Zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale i karnety wstępu do Wodnego Centrum Rekreacji w Świebodzicach, które wręczył Pan Marek Gąsior. Mistrzyni Pani Grażyna Danielska nagrodzona została pucharem.

Na wyróżnienie zasługuje najmłodszy gracz 10 letni- Krystian Wojdat, który w rozgrywce o III miejsce przegrał z Panem Kazimierzem Łabuńskim.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na następne zawody.
Dziękujemy za pomoc Panu Andrzejowi Wankat.