AKTUALNOŚCI

 

Świebodzice Rock Fest 2014


17.03.2014

  

III edycja Świebodzice Rock Fest już za nami. 15 marca 2014 r. w Hali OSiR w Świebodzicach zagrali: Clon, Lostbone, Soma White, Luxtorpeda, Dżem i TSA. Dobór artystów był nie lada gratką dla miłośników muzyki.

Tegoroczny festiwal różnił się od poprzednich edycji. Organizator do nagłośnienia imprezy zatrudnił firmę posiadającą najlepszy sprzęt nagłaśniający w Polsce. Dla zapewnienia oprawy świetlnej od pierwszego koncertu zaciemniono wszystkie okna w hali. Nowością był ogródek piwny oraz stoiska z płytami i gadżetami zespołów. Imprezę poprowadził konferansjer Mr. Ranus. Festiwal rozpoczął się mocnym uderzeniem. Jako pierwszy wystąpił zespół z konkursu - wrocławsko-świebodzicka grupa Clon. Po nich równie ostro zagrał Lostbone. Trzecim zespołem był Soma White grający rock połączony z elektroniką. Po nich na scenie pojawiła się Luxtorpeda, która porwała publiczność do wspólnej zabawy. Uczestnicy festiwalu żywo reagowali i śpiewali z zespołem. Założyciel Luxtorpedy - Litza - nawiązał bardzo dobry kontakt z publicznością, opowiadał genezę utworów oraz ich znaczenie. Muzycy zagrali premierowo utwór z nowej płyty "Mambałaga". Niespodzianką był także kawałek "Autystyczny" wykonany wspólnie z gitarzystą TSA - Stefanem Machelem. Kolejną gwiazdą wieczoru był Dżem, który jak zawsze wypadł znakomicie. Gdy zaczęli grać, hala wypełniła się po brzegi młodymi fanami jak i tymi, którzy z zespołem są od samego początku. Publiczność śpiewała razem z wokalistą, tańczyła i głośno nagradzała oklaskami wykonawców. Zwieńczeniem wieczoru był koncert TSA. Artyści, pomimo upływu lat, na scenie dają z siebie wszystko i porywają publiczność swoją energią.

III edycja Świebodzice Rock Fest cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Festiwal na stałe wpisał się w kalendarz świebodzickich imprez. Publiczność doceniła dobrą markę, uczestnicząc w Świebodzice Rock Fest liczniej niż w latach ubiegłych. Liczymy, że w przyszłym roku będzie jeszcze lepiej, bo to miłośnicy rockowych brzmień nadają ton tej imprezie. Organizatorzy Świebodzice Rock Fest - Aplauz Planet Grzegorz Kruczyński i OSiR Świebodzice Sp. z o.o. - dziękują za udział w imprezie i zapraszają za rok. 

GALERIA FOTOGRAFII:  | 1 | 2 |

 CZEŚĆ 1


OD POCZĄTKU

  

strona główna  |  do góry  |


  © Copyright - OSiR Świebodzice - wszelkie prawa zastrzeżone