AKTUALNOŚCI

 

ROCK FEST ŚWIEBODZICE już za 5 dni


11.03.2014

  

Lostbone to kolejny zespół, który zagra na ŚWIEBODZICE ROCK FEST. Występ tej metalowej grupy rozpocznie się o godzinie15:25.

Na stronie zespołu możemy przeczytać, że: Lostbone powstał w 2005 roku. Już dwa lata później ukazała się pierwsza EPka „Time To Rise”, z której dwa numery trafiły również na kompilację „Hardcore Attack 2007”. W styczniu 2008 zespół wydał pierwszy album, zatytułowany „Lostbone”. W Polsce dystrybucję przejęło Spook Records, natomiast na świecie album ukazał się w formie elektronicznej poprzez Defend Music/IODA. Utwór „Sick Of It” został dodatkowo wydany przez francuską United Winds Records na kompilacji „Moshing Attitude Part 1”.

W połowie 2008 roku powstał obecny skład Lostbone, co zespół przypieczętował wydaniem EPki – splitu z zespołem Terrordome – „Split It Out”. Dwa utwory z tego wydawnictwa ukazały się również na kompilacji „Blood Hardcore” oraz płycie Magazynu Gitarzysta. W lutym 2010 roku, nakładem Altart Music ukazał się drugi album Lostbone – „Severance”. Kilka miesięcy później miała miejsce światowa premiera płyty poprzez Quickstar Production/Distrophonix. Album spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem zarówno słuchaczy, jak i dziennikarzy i został poparty dwuletnią serią kilkudziesięciu koncertów.

Lostbone jest zespołem koncertowym, mającym na koncie dziesiątki występów, zarówno jako headliner, jak i u boku takich zespołów jak: Cavalera Conspiracy (USA), Kat & RK, Hunter, Frontside, Proletaryat, L’ Esprit du Clan (Francja), Beatallica (USA), Punishable Act (Niemcy), Vermin (Holandia), Corruption, Hedfirst czy Schizma. Wystąpił również na festiwalach Wacken Metal Battle 2011, Metalowa Twierdza, ParkFest, OstFest, Slaughter Night Fest i wielu innych.

Więcej na: www.lostbone.pl 

 


 

strona główna  |  do góry  |


  © Copyright - OSiR Świebodzice - wszelkie prawa zastrzeżone