AKTUALNOŚCI

 

Ferie Zimowe 2014


21.02.2014

  

Już tylko tydzień pozostał do ferii zimowych! Ale żeby skorzystać z uroków zimy trzeba wyjechać daleko w góry, bo w Świebodzicach za oknem dominuje wiosenna aura, a w powrót śniegów wierzą już tylko najwięksi optymiści. I choć wszyscy zwolennicy białego szaleństwa czują się rozczarowani to wcale nie muszą spędzić tych ferii przed telewizorem lub komputerem. Dla tych, którzy w czasie zimowej przerwy od szkoły pozostają w domu OSiR Świebodzice przygotował wiele atrakcji.

Jak co roku w czasie ferii dla dzieci ze Świebodzic obniżyliśmy cenę biletu za basen. Wstęp do Wodnego Centrum Rekreacji od poniedziałku do piątku będzie kosztował tylko 2 zł za godzinę. W Hali OSiR udostępnimy stoły do tenisa stołowego. Będziemy prowadzić treningi na siłowni pod okiem instruktora kulturystyki Mateusza Brzuchacza oraz treningi z Mariuszem Cieślińskim z elementami Kickboxingu, Muay Thai i MMA. Dla dziewcząt będą zajęcia fitness, aerobiku i Zumby. Zorganizujemy turnieje piłki nożnej i streetball’a. Będzie można pograć w koszykówkę, piłkę ręczną i siatkową. Będziemy prowadzić zajęcia na kręgielni.

Po raz pierwszy zorganizujemy Turniej Trambambuli, większości znanej jako piłkarzyki oraz Turniej Darta, czyli rzutek.

Wszystkie zajęcia będą bezpłatne i co ważne prowadzone pod okiem wykwalifikowanej kadry oraz Ochotniczej Grupy Ratowniczej z Miejskiego Domu Kultury.

Spędź te ferie aktywnie i bezpiecznie z OSiR Świebodzice!


PLIKI DO POBRANIA:

  

strona główna  |  do góry  |


  © Copyright - OSiR Świebodzice - wszelkie prawa zastrzeżone