AKTUALNOŚCI

 

Zumba Party Świebodzice już za nami!


27.01.2014

  

Gorąco jak w czasie karnawału w Rio było minionej soboty w Hali Sportowo-Widowiskowej OSiR Świebodzice, a to za sprawą Zumba Party Świebodzice, w której udział wzięło blisko 140 miłośników tej formy fitness. Trzygodzinny maraton poprowadziło pięciu instruktorów: Magdalena Truszczyńska ze Szczawna-Zdrój, Patrycja Owsiak z Wałbrzycha, Beata Rejek ze Świebodzic, Michał Sikorski z Jeleniej Góry i Anna Nowakowska-Sokołowska z Żar.

Poza dobrą zabawą, przy której można było zadbać o własne zdrowie i spalić zbędne kalorie, na Zubowiczów czekało wiele atrakcji. Wśród uczestników maratonu zostały rozlosowane nagrody ufundowane przez naszego partnera sportowego sklep Decathlon Szczawno Zdrój, przez PSB Mrówka Świebodzice, AVON, Centrum Medycyny Estetycznej, Centrum Wellness Bestlife, instruktorkę fitness Beatę Rejek prowadzącą zajęcia w OSiR Świebodzice oraz Urząd Miasta Świebodzice. Ponadto rozlosowaliśmy lekcję nurkowania z Centrum Nurkowym Sas Dive w oraz lekcje jazdy na nartach w szkole narciarsko-snowboardowej w Reczce. Pizzeria Sportowa w Świebodzicach przekazała podwójne zaproszenia na obiad. Do wygrania były także bilety na ROCK FEST ŚWIEBODZICE ufundowane przez Aplauz Planet. Nie zabrakło także karnetów do Wodnego Centrum Rekreacji w Świebodzicach, na siłownię oraz Zumbę prowadzoną w OSiR Świebodzice.

Były także stoiska z poradami i konsultacjami prowadzone przez Centrum Medycyny Estetycznej i AVON. Centrum Wellness Bestlife będzie prowadziło pomiar tkanki tłuszczowej.

Zumba to świetne rozwiązanie dla osób, które lubią tańczyć, a zarazem nie chcą rezygnować z ćwiczeń fitness. Za sprawą energicznej, na ogół latynoskiej muzyki zajęcia wprawiają w rewelacyjny nastrój w czasie, którego wydzielają sie endorfiny - czyli hormony szczęścia. Tak więc zapraszamy na zajęcia Zumby do Hali OSiR Świebodzice, które odbywają się co środę w godzinach od 17:45 do 18:45.

Dziękujemy wszystkim firmom za włączenie się w organizację Zumba Party Świebodzice i ufundowanie podarunków dla uczestników oraz Ochotniczej Grupie Ratowniczej przy Miejskim Domu Kultury za czuwanie nad zdrowiem i bezpieczeństwem zumbujących.

 


OD POCZĄTKU

 


 

strona główna  |  do góry  |


  © Copyright - OSiR Świebodzice - wszelkie prawa zastrzeżone