AKTUALNOŚCI

 

Karnawał w Zumbowych rytmach już jutro!


24.01.2014

  

Zumba Party już jutro! Przyjdź, a na pewno nie pożałujesz. Przez 3 godziny 6 instruktorów będzie prowadziło zajęcia przy gorących rytmach w sam raz na karnawał. Ponadto na wszystkich przybyłych czeka wiele atrakcji.

Będą stoiska z poradami i konsultacjami prowadzone przez Centrum Medycyny Estetycznej i AVON. Centrum Wellness Bestlife będzie prowadziło pomiar tkanki tłuszczowej.

Wśród uczestników maratonu zostaną rozlosowane nagrody ufundowane przez naszego partnera sportowego sklep Decathlon Szczawno Zdrój, przez PSB Mrówka Świebodzice, AVON, instruktorkę fitness Beatę Rejek prowadzącą zajęcia w OSiR Świebodzice oraz Urząd Miasta Świebodzice.
Będzie można wygrać intro dive – lekcję nurkowania z Centrum Nurkowym Sas Dive w Wodnym Centrum Rekreacji w Świebodzicach oraz lekcje jazdy na nartach w szkole narciarsko-snowboardowej w Reczce. Pizzeria Sportowa w Świebodzicach przekazała podwójne zaproszenia na obiad. Będziemy losować także bilety na ROCK FEST ŚWIEBODZICE ufundowane przez Aplauz Planet i bilety na koncert Piotra Rubika przekazane przez Burmistrza Miasta Świebodzice.

Nie zabraknie także karnetów do Wodnego Centrum Rekreacji w Świebodzicach, na siłownię oraz Zumbę prowadzoną w OSiR Świebodzice.

ZAPRASZAMY!!!

 


 

strona główna  |  do góry  |


  © Copyright - OSiR Świebodzice - wszelkie prawa zastrzeżone