AKTUALNOŚCI

 

Mariusz Cieśliński wskakuje na nową wodę


10.01.2014

  

Mariusz Cieśliński zadebiutuje w formule MMA. Jego pierwsza walka odbędzie się już niebawem na gali organizowanej przez nową organizację PROMMAC. Jeszcze nie znamy przeciwnika Mariusza, ale wiemy, że obok niego na ringu staną: Tomasz Drwal, Michał Kita, Szymon Bajor, Tomasz Kondraciuk i Łukasz Klinger.

Choć to debiut Mariusza w Mieszanych Sztukach Walki, to jego występ budzi ogromne emocje. Rzadko zdarza się, żeby debiutant stawał się gwiazdą wieczoru.

Wprawdzie pierwsza zawodowa walka w MMA dopiero przed Mariuszem, ale to nie znaczy, że kickboxer ze Świebodzic nie ma pojęcia o tym sporcie. Od dłuższego czasu współpracuje z Tomaszem Drwalem zawodnikiem, który walczył dla UFC – największej organizacji MMA na świecie. W ramach tej współpracy fighterzy nagrali program Szkoła Walki Drwala, w którym Mariusz wystąpił w roli jurora, trenera, a także sparingpartnera.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Mariuszem: http://www.mmarocks.pl/wywiady/wywiad-z-mariuszem-cieslinskim-przed-jego-debiutem-w-mma/ 

 


 

strona główna  |  do góry  |


  © Copyright - OSiR Świebodzice - wszelkie prawa zastrzeżone