AKTUALNOŚCI

 

Ruszyły zapisy na OTYLIADĘ 2014


10.01.2014

  

OSiR Świebodzice przyłączył się do ogólnopolskiej akcji pływackiej OTYLIADA 2014. Zapraszamy fanów pływania w nocy z 1 na 2 marca do Wodnego Centrum Rekreacji na Nocny Maraton Pływacki. Patronem tego niezwykłego wydarzenia jest Otylia Jędrzejczak mistrzyni olimpijska.

„Każdy, bez względu na wiek, płeć, czy stan cywilny może wziąć udział w tej największej pływackiej imprezie w Polsce. Maraton rozpocznie się wieczorem w pierwszą sobotę marca, a zakończy nad ranem w niedzielę. Nagrodzimy najstarszego i najmłodszego uczestnika maratonu, a także najliczniejszą rodzinę.”

Zapisy do udziału w Ogólnopolskim Nocnym Maratonie Pływackim odbywają się poprzez stronę www.otyliada.pl do 5 lutego 2014 r. Zgłoszenie następuje poprzez wpisanie imienia i nazwiska, nr PESEL oraz wniesienia opłaty (przelew) za udział w imprezie. Opłata za udział w Ogólnopolskim Nocnym Maratonie Pływackim wynosi 10 zł od uczestnika.

Jeśli chcesz uczestniczyć w tym niezwykłym wydarzeniu i „pływać z całą Polską” zgłoś swój udział na stronie otyliada.pl klikając w zakładkę zgłoszenie udziału i wybierając Świebodzice – WODNE CENTRUM REKREACJI.

Link do rejestracji: http://otyliada.pl/zgloszenie/swiebodzice-wodne-centrum-rekreacji-dsc 

Więcej informacji oraz regulamin maratonu na:

 


 

strona główna  |  do góry  |


  © Copyright - OSiR Świebodzice - wszelkie prawa zastrzeżone