AKTUALNOŚCI

 

Mikołajkowe Gry i Zabawy w Wodzie o Puchar Stowarzyszenia Pomocy na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej


31.12.2013

  

Jak co roku w okresie mikołajek OSiR Świebodzice i Stowarzyszenie Pomocy na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej zorganizowali gry i zabawy w wodzie. 18 grudnia w Wodnym Centrum Rekreacji bawili się podopieczni: Warsztatów Terapii Zajęciowej z Wałbrzycha, Środowiskowego Domu Samopomocy z Wałbrzycha, Domu Pomocy Społecznej ze Świebodzic oraz Stowarzyszenia Pomocy na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Świebodzicach.

Zawodnicy rywalizowali w 5 konkurencjach: biegu w wodzie, zbieraniu piłeczek na czas, rzucaniu do celu, pływaniu z makaronem oraz holowaniu na materacu. Mimo, iż zawody odbywały się w basenie startujący nie musieli posiadać umiejętności pływackich, najważniejsza była chęć do zabawy i dobry humor. Nad bezpieczeństwem zawodników czuwali ratownicy Wodnego Centrum Rekreacji. Zawody prowadził ratownik Jacek Rapczyński przy pomocy ratowniczek społecznych.

I miejsce zdobyło Stowarzyszenie Pomocy na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Świebodzicach. Wszystkie drużyny zostały nagrodzone pucharami i medalami oraz słodyczami.

 


OD POCZĄTKU

  

strona główna  |  do góry  |


  © Copyright - OSiR Świebodzice - wszelkie prawa zastrzeżone