AKTUALNOŚCI

 

Najlepsi zawodnicy sportów motorowych trenują w Świebodzicach


14.02.2013

  

Najlepsi zawodnicy sportów motorowych w Polsce czyli Jarosław Hampel i Tomasz Kuchar trenują w Świebodzicach. Jarek i Tomek od wielu lat współpracują z Mariuszem Cieślińskim, który zajmuje się przygotowaniem fizycznym i mentalnym sportowców. W czasie treningów chłopaki ćwiczą w siłowni i „Zielonej Sali”, które w zeszłym roku przeszły gruntowne remonty. Korzystają także z okolicznych ścieżek w lasach i górach, których różnorodność sprzyja treningom wytrzymałościowym.

Jarosław Hampel to jeden z najlepszych żużlowców na świecie. W 1999 roku zdobył brązowy medal Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów. W 2000 r. zdobył brązowy medal Mistrzostw Świata Juniorów, a w 2003 r. został indywidualny mistrzem świata juniorów. Od 2000 roku występuje w turniejach cyklu Grand Prix Indywidualnych Mistrzostw Świata. Jest srebrnym medalistą Mistrzostw Świata z 2010 roku. Pięciokrotnym zdobywcą złotego medalu Drużynowego Pucharu Świata (2005, 2007, 2009, 2010 i 2011).

Tomasz Kuchar to jeden z najbardziej utytułowanych kierowców rajdowych. Wielokrotny mistrz i wicemistrz Polski w rajdach samochodowych w różnych grupach. Jego tytuły aż ciężko zliczyć.

Trening sportowców światowej klasy potwierdza, że mamy obiekty nowoczesne i dobrze wyposażone.

 

   

   

   

   

   

   
 


 

strona główna  |  do góry  |


  © Copyright - OSiR Świebodzice - wszelkie prawa zastrzeżone