AKTUALNOŚCI

 

Zawodnicy Mariusza Cieślińskiego w „Bitwie pod Legnicą”


25.01.2013

  

W Legnicy 19 stycznia odbyła się Zawodowa Gala K-1 pod nazwą: „Bitwa pod Legnicą”, czyli Eliminacje do Finału Grand Prix Russia 2013. W gali wzięło udział dwóch zawodników z KO GYM Świebodzice. Jarosław Zawodni, który stoczył walkę z Grzegorzem Lenartem w kategorii wagowej do 86 kg oraz Marcin Angiel (do 75 kg), który zmierzył się z Pawłem Bieszczakiem.

Jarosław Zawodni wygrał swoją walkę przez KO w drugiej rundzie, a trzeba podkreślić, że jego przeciwnik to utytułowany zawodnik, wielokrotny Mistrz Polski, najlepszy zawodnik II Edycji Ligi K1-Rules, Zdobywca Pasa Irlandii i Irlandii Północnej, brązowy Medalista Mistrzostw Europy 2012 w formule K1.

Marcin Angiel niestety uległ swojemu przeciwnikowi przez RSC w drugiej rundzie, ale Paweł Biszczak to wielokrotny Mistrz Polski i Europy Karate Kyokushin, zdobywca m.in. Pasa Mistrza Europy Organizacji World Kickboxing Network w wadze do 76,4 kg oraz zwycięzca prestiżowego turniej Grand Prix Russia Open K-1, członek Polskiej Kadry Narodowej w dwóch dyscyplinach – karate i kickboxingu. Marcin jako jedyny odważył się zmierzyć w ringu z tak utytułowanym przeciwnikiem i pomimo różnicy umiejętności dzielnie stawiał mu czoło. Ta walka na pewno wzbogaciła jego umiejętności.

Zdjęcia z gali:
http://www.fightingclub.pl/2013/01/20/galeria-grand-prix-russia-k-1-open-w-legnicy/ 
http://legniczanin.pl/sport-w-legnicy-/sztuki-walki/  

strona główna  |  do góry  |


  © Copyright - OSiR Świebodzice - wszelkie prawa zastrzeżone