AKTUALNOŚCI

 

K.O. GYM Inter Clubs – Liga Sportów Walki


08.01.2013

  

Koniec roku 2012 w Świebodzicach obfitował w wiele imprez sportowych organizowanych z okazji mikołajek, przerwy świątecznej i Nowego Roku. Jedną z tych imprez OSiR Świebodzice zorganizował razem z Mariuszem Cieslińskim i prowadzonym przez niego klubem K.O. GYM Świebodzice. Była to Liga Sportów Walki pod nazwą K.O. GYM Inter Clubs, która odbyła się 28 grudnia.

Podczas Ligi stoczono walki w formule K1 RULES, MUAY THAI, BOKSIE i MMA. Na zaproszenie Mariusza do Świebodzic przyjechało wielu fighterów i fighterek znanych z zawodowych walk na arenie międzynarodowej. Pomimo iż walki były toczone jako sparingi i kończyły się remisami (oprócz walk MMA, w których wyłoniono zwycięzców), nie brakowało emocji i spektakularnych akcji. Zawodnicy nie czując wielkiej presji związanej z zawodami walczyli swobodniej i śmielej stosowali trudne techniki i ciosy. Można było obejrzeć walki z trzema zawodnikami w ringu, co normalnie jest rzadkością.

Sędzią głównym Ligi był Zbigniew Prych z Legnicy Trener kadry narodowej PZKB.

Zawodnicy biorący udział w Lidze:
Iwona Modrzejewska, Katarzyna Jezierska, Sylwia Radzka, Paweł Biszczak, Marcin Angel, Jarosław Zawodni, Grzegorz Ciosek, Artur Gałecki, Krystian Bajerski, Sebastian Teos, Bartosz Gołębiewski, Mateusz Kaczmarczyk, Konrad Chałko, Andrzej Tracz, Dominik Borek, Rafał Cyrankowski, Arkadiusz Osienienko, Michał Leśniak, Miłosz Bochenek, Krzysztof Binek, Eliasz Jankowski, Artur Gabbryelski, Michał Bubel, Kamil Mazurkiewicz, Bartosz Pełechacz.

 


OD POCZĄTKU

  

strona główna  |  do góry  |


  © Copyright - OSiR Świebodzice - wszelkie prawa zastrzeżone