AKTUALNOŚCI

Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej
klas II i III

11.12.2012

4.12.2012 i 07.12.2012 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Świebodzicach odbyły się Mikołajkowe Turnieje Halowej Piłki Nożnej klas II i III Świebodzickich szkół podstawowych. Pomysłodawcą imprezy byli świebodziccy radni, którzy wspólnie z OSiR Świebodzice zorganizowali i przeprowadzili turnieje.

W turnieju klas II uczestniczyło sześć klas. Zwyciężyła klasa II C SP3, drugie miejsce zajęła klasa II A SP4, na trzecim miejscu egzekwio uplasowały się klasa II ze Szkoły Integracyjnej i klasa II A SP2. W turnieju dzielnie walczyły klasy II B SP 3 i II C SP 2.

Królem strzelców został Kasjan Onyszkiewicz z klasy II A SP2, najlepszymi bramkarzami turnieju uznano Mikołaja Stypę kl. II C SP3 i Krystiana Wojdata kl. II A SP 4.

Kategorię klas III wygrała klasa III C SP2, drugie miejsce zajęła klasa III C/1 SP3, trzecie miejsce zajęła klasa III A SP 3, czwarte miejsce zajęła kl. III C/2 SP 3, piąte miejsce zajęła klasa III B SP4, szóste miejsce zajęła klasa III ze szkoły integracyjnej. Królem strzelców został Damian Walczak z klasy III C z SP2, najlepszym bramkarzem uznano Nadię Stańko z klasy III C SP3.

Wszyscy zawodnicy otrzymali medale i słodycze, które wręczali przewodniczący rady miejskiej pan Łukasz Kwadrans oraz radna Teresa Małecka. Prowadzony był konkurs na najlepiej dopingującą klasę. W kategorii klas II wygrała ekipa rodziców i uczniów z klasy II C SP3, w klasach III ekipa rodziców i uczniów klasy III B SP 4. Nagrody w rywalizacji na głosy(najlepszy doping) ufundował Dyrektor OSiR Świebodzice pan Janusz Zieliński.