AKTUALNOŚCI

 

FINAŁ SZKOŁY WALKI DRWALA


04.12.2012

  

1 grudnia w krakowskiej hali Wandy odbył się finał programu Szkoły Walki Drwala (SWD), czyli przedsięwzięcia promującego młode talenty polskiego MMA. Jak informowaliśmy w październiku w projekcie wziął udział świebodzicki fighter – Mariusz Cieśliński, który wcielił się w rolę instruktora, jurora, a także sparingpartnera.

SWD to innowacyjny projekt szkoleniowy prowadzony przez Tomasza Drwala – pierwszego Polaka, który stoczył walki w największej organizacji MMA na świecie czyli UFC. Intencją pomysłodawców było wyłonienie najlepiej zapowiadających się młodych zawodników MMA w Polsce, którzy następnie przeszli wieloetapowe szkolenie w celu stoczenia pierwszych zawodowych pojedynków podczas profesjonalnych zawodów. Podczas gali finałowej odbyła się walka pokazowa, w której Tomasz Drwal z Mariuszem Cieślińskim zaprezentowali różne techniki MMA.

Z całości materiału nakręconego w czasie castingu, szkoleń i gali finałowej ma powstać program o charakterze reality show. O terminie oraz miejscu jego nadawania z pewnością poinformujemy.


Fotorelacja z gali:


 

 


 

strona główna  |  do góry  |


  © Copyright - OSiR Świebodzice - wszelkie prawa zastrzeżone