AKTUALNOŚCI

Pracowity listopad zawodników z KO GYM Świebodzice

04.12.2012

Miniony miesiąc był bardzo pracowity dla podopiecznych Mariusza Cieślińskiego. 10 listopada w hali Siemens Arena w Wilnie odbyła się najsłynniejsza litewska impreza sportów walki Hero’s Lithuania 2012 zorganizowana przez grupę MMA Bushido. Na zawodach walczyli zawodnicy z Litwy, Kazachstanu, Japonii, Holandii, Niemiec oraz Polski, którą reprezentował między innymi Jarosław Zawodni. Niestety Jarek został pokonany przez Karolisa Liukaitisa z Litwy. Mimo przegranej cieszy fakt, że świebodzicki fighter jest zapraszany na tak ważne imprezy sportowe. Link z imprezy: http://www.bushidofc.co.uk/shedule/past-events.html

Także 10 listopada szczeciński klub Nak Muay zorganizował zawody tajskiego boksu dedykowane młodym fighterom w wieku od 16 do 18. W imprezie pod nazwą Gryf Muay Thai Cup Junior wzięło udział czterech zawodników ze świebodzickiego klubu KO GYM prowadzonego przez Mariusza Cieślińskiego. Wśród nich dobrze zaprezentowali się Artur Gałecki (63,5 kg) i Michał Bubel (67 kg). Link z turnieju: http://www.youtube.com/watch?v=lr3WKljHCds&feature=player_embedded

KS POLONIA 1912 LESZNO z okazji 100-Lecia istnienia klubu zorganizowała XX Ogólnopolski Turniej Bokserski im. Jana Pawlaka (9 – 11 listopada), który był jednocześnie Finałem Pucharu Polski Kadetów w Boksie. Na turnieju Świebodzice reprezentował Sebastian Teos, który w kategorii wagowej do 70 kg zajął III miejsce.

17 listopada odbyła się charytatywna gala „Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą” czyli I Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Jeleniej Góry. Udział w niej wzięli zawodnicy boksu, Muay Thai, K-1 i MMA. W K-1 z powodzeniem zadebiutował Michał Leśniak wygrywając z zawodnikiem z klubu Shidokan Jelenia Góra. Na tej samej gali w zawodowym debiucie MMA przegrał Łukasz Stec.

Tego samego dnia (17 listopada) odbyła się II Jaworska Gala Sztuk Walki. KO GYM ŚWIEBODZICE reprezentował na niej Łukasz Zygmunt (waga ciężka), który pokonał Adama Gajewskiego.