AKTUALNOŚCI

 

Zakończył się remont siłowni


28.11.2012

  

Po dwóch miesiącach intensywnych prac remontowych siłownia wraca na swoje „stare miejsce”. W tym okresie naprawiono dach i rynnę, które w czasie intensywnych opadów nie odbierały nadmiaru wody powodując zalewanie siłowni, wymieniono kanały wentylacyjne i zmodernizowano instalację elektryczną. 

Wyłożono podłogę specjalistyczną wykładziną, pomalowano ściany, wymieniono oświetlenie i zainstalowano oświetlenie awaryjne.

Najbardziej jednak użytkowników siłowni ucieszy to, że siłownia jest teraz większa i to prawie o 60 m2. Dodatkowa przestrzeń podniesie komfort i swobodę ćwiczących. Umożliwiła także doposażenie siłowni w nowy sprzęt. Siłownia została wyposażona w dwie bieżnie elektryczne. Przybyło aż sześć nowych urządzeń w tym dwie maszyny do ćwiczenia mięśnia najszerszego grzbietu, maszyny do trenowania mięśni brzucha, czworogłowych ud, dwugłowego ramienia i bicepsu oraz ławka do trenowania łydki siedząc. Bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania zapewni stojak na sztangielki i hantle, które będą teraz estetycznie poukładane.

Do „nowej” siłowni zapraszamy od środy (28.11.2012 r.), na dotychczas obowiązujących zasadach.

   

   

 


 

strona główna  |  do góry  |


  © Copyright - OSiR Świebodzice - wszelkie prawa zastrzeżone