AKTUALNOŚCI

 

PIKNIK RODZINNY


28.05.2012

  

25 maja na placu pomiędzy Wodnym Centrum Rekreacji, Halą OSiR a Szkołą Podstawową nr 2 odbył się Piknik Rodzinny, na którym każdy mógł znaleźć coś interesującego. Były występy artystyczne dzieci, dmuchańce, malowanie twarzy, domowe ciasta, wata cukrowa, wozy bojowe, motocykle, wielobój siłowy, mecz piłki nożnej i wiele innych atrakcji.

MECZ URZĄD MIEJSKI KONTRA RODZICE PRZEDSZKOLAKÓW

Dużą atrakcją pikniku był mecz pomiędzy przedstawicielami Urzędu Miejskiego, a rodzicami przedszkolaków. Wynik spotkania to 4:1 dla Urzędu. Wygrana to w dużej mierze zasługa bramkarza - burmistrza Świebodzic Bogdana Kożuchowicza, który dopiero co wrócił z II Mistrzostw Europy Prezydentów i Burmistrzów w Piłce Nożnej, rozgrywanych przez 4 dni (od 15 do 18 maja) w Tychach.

WIELOBÓJ SIŁOWY

Dla młodych strongmanów OSiR wraz ze Stowarzyszeniem Bona Fide przygotował wielobój siłowy. Nastoletni siłacze mogli zmierzyć się w 7 konkurencjach: wyciskaniu sztangi leżąc, pompkach, brzuszkach, wyciskaniu nogami na suwnicy, pompkach szwedzkich, unoszeniu sztangi leżąc oraz sprincie na rowerze.

PLIKI DO POBRANIA:

 


 

strona główna  |  do góry  |


  © Copyright - OSiR Świebodzice - wszelkie prawa zastrzeżone