AKTUALNOŚCI

 

Podopieczni Mariusza Cieślińskiego w natarciu


22.05.2012

  

Arkadiusz Osienienko wrócił do Polski ze srebrnym medalem z Szeged (Węgry), gdzie do 17 do 21 maja odbywał się Puchar Świata w Kickboxingu. Arek startował w kategorii wagowej do 54 kg. Stoczył 2 zwycięskie walki, niestety w finale pokonał go Rosjanin Borsov Astemir.

Więcej o Pucharze na:
http://www.worldcupszeged.hu/?lang=en 
http://szegedma.hu/hir/szeged/2012/05/...

Silna ekipa z KO GYM Świebodzice wybiera się do Ostrowca Świętokrzyskiego gdzie do 25-27 maja odbywać się będą Mistrzostwa Polski K1 Młodzieżowców pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu. Nasze miasto reprezentować będą: Kamil Knopp, Łukasz Baran i Artur Gałecki.

W czasie Mistrzostw odbędzie się FIGHTERS NIGHT - Zawodowa Gala Kickboxingu, podczas której walkę wieczoru o pas zawodowego Mistrza Polski K1 stoczy Jarosław Zawodni (KO GYM Świebodzice) z Dawidem Kasperskim (Dragon Starachowice). Gala startuje 26 maja o 19:00 i będzie transmitowana przez CANAL+. 

Więcej o gali na: http://www.fightersnight.pl/gala 

Jarek to zawodnik o silnym charakterze, który zawsze walczy do końca pokazując serce do walki. Nie zrażają go chwilowe problemy, jak np. podczas gali w Stargardzie Szczecińskim gdzie zaraz po pierwszym gongu otrzymał cios w twarz i walczył z krwawiącym nosem. Odpłacił się rywalowi w drugiej rundzie posyłając go na deski.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=43vZ4l0VCsA#

 


 

strona główna  |  do góry  |


  © Copyright - OSiR Świebodzice - wszelkie prawa zastrzeżone