AKTUALNOŚCI

 

Mistrzostwa Polski K-1 RULES


26.04.2012

  

Aż 304 zawodników z 65 klubów zgłosiło się do udziału w Mistrzostwach Polski K-1 RULES. Ze względu na tak liczną obsadę niezbędne okazało się ustawienie dwóch ringów, na których walki toczyły się równolegle. Emocji było wiele. Wśród startujących mogliśmy podziwiać walki amatorów, a także fighterów zawodowych. Dobre pojedynki dali zarówno juniorzy jak i seniorzy. Widzowie mogli zobaczyć wiele zaciętych starć i sporo spektakularnych nokautów.

Dobry występ dali podopieczni Mariusza Cieślińskiego z KO GYM. Jarosław Zawodni (-86 kg), w dwóch walkach pokonał jednogłośnie na punkty Mariusza Szymkowiaka (AKS NIWKA SOSNOWIEC), oraz Krzysztofa Ochala (Nak Muay Szczecin), uległ dopiero Rafałowi Aleksandrowiczowi (SKKB Politechnika Lublin) - Wicemistrzowi Polski.

W gali finałowej mogliśmy obejrzeć wspaniały pojedynek Andrzeja Bineka (KO GYM), z Arkadiuszem Osienienko (KO GYM) - wygrał Arkadiusz jednogłośnie na punkty.

Gala finałowa Mistrzostw rozpoczęła się pojedynkiem wracającego po kontuzji Mariusza Cieślińskiego, który stoczył wygraną jednogłośnie na punkty walkę z Białorusinem Pavlem Jakimovem z klubu Best Gym Grodno. Pomimo długiej przerwy w startach widać, że Mariusz jest w dobrej formie - to dobra informacja przed zbliżającą się Galą Muay Thai, na której Mariusz stoczy pojedynek z Arnonem Yucharoenem. Gala już 19 maja w BGŻ Arena Pruszków.


PLIK DO POBRANIA:


 

 

 

 


 

strona główna  |  do góry  |


  © Copyright - OSiR Świebodzice - wszelkie prawa zastrzeżone