AKTUALNOŚCI

 

Walki podopiecznych Mariusza Cieślińskiego


02.12.2011

  

Pracowity grudzień czeka Mariusza Cieślińskiego i jego podopiecznych. 10 grudnia w Grodnie na Białorusi odbędzie się III International Festival of Martial Arts czyli gala różnych sportów walki: boksu, judo, muay thai, k-1 i zapasów. 

Na gali będzie można oglądać najlepszych fighterów z Rosji, Ukrainy, Białorusi, Mołdawii oraz Polski, którą reprezentować będzie Arek Osienienko – podopieczny Mariusza Cieślińskiego, na co dzień trenujący w K.O. Gym Świebodzice. Arek – aktualny Mistrz Polski stoczy walkę wieczoru o Pas Mistrzowski Krajów Nadbałtyckich z Rinatem Bulatov. Walka odbędzie się na zasadach K-1 w wadze junior piórkowej.

Wychowanków Mariusza Cieślińskiego będzie można zobaczyć także na Międzynarodowej Młodzieżowej Lidze Muay Thai „Gryfa Zachodniopomorskiego”, która odbędzie się 17 grudnia w Szczecinie.
Sukcesami zakończyły się listopadowe występy podopiecznych Mariusza Cieślińskiego. Łukasz Baran zwyciężył na Gali Sportów Walki w Międzywodziu – był to jego profesjonalny debiut w kickboxingu w wadze półciężkiej (81kg). Jarek Zawodni – brązowy medalista Amatorskich Mistrzostw Świata Muay Thai zdobył w Taszkiencie tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski Seniorów K-1 Rules w kategorii wagowej Cruiser (86kg). W drodze do zwycięstwa pokonał trzech przeciwników – zwyciężając z wszystkimi rywalami przed czasem. Najbliższym startem Jarka będzie silno obsadzona gala na TATA NEFT Arena w Kazaniu w Rosji.

 


 

strona główna  |  do góry  |


  © Copyright - OSiR Świebodzice - wszelkie prawa zastrzeżone