AKTUALNOŚCI

 

Mariusz Ciesliński nie próżnuje


23.09.2010

  

Emocje po gali finałowej Mistrzostw Polski w Kickboxingu jeszcze nie opadły, a tym czasem jej tryumfator w kategorii do 60 kg czyli Mariusz Ciesliński nie próżnuje. Po niedzielnej wygranej walce z Arturem Cieciurą, w której obronił tytuł Mistrza Polski Mariusz zmierzy się z Matejem Stubną z Czech.

Walka odbędzie się w najbliższą sobotę (25 września), w Nowej Soli podczas Gali Champion Class Fight Night 2, która objęta jest patronatem światowej organizacji World Kickboxing Network. Oprócz Mariusza na gali walki stoczą zawodnicy, których mogliśmy oglądać w miniony weekend w Świebodzicach: Marcin Parcheta i Piotr Kobylański.

Dobrą informacją dla fanów Mariusza jest to, że Gala Champion Class Fight Night 2 będzie transmitowana na żywo na stronie internetowej:

http://www.zielonagora24.tv/Relacje-Live/Transmisja-Gali-C.F.M.-2.  Trzymamy kciuki za wygraną i życzymy powodzenia Mariusz!

To w najbliższą sobotę, a miesiąc później, bo 24 października Mariusz stoczy walkę podczas gali K-1 KoK World GP 2010 w Warszawie. Jego rywalem będzie pochodzący z Japonii Keisuke Fujiwara posiadacz pasa organizacji ZST.

      

strona główna  |  do góry  |


  © Copyright - OSiR Świebodzice - wszelkie prawa zastrzeżone