AKTUALNOŚCI

 

35-lecie OSiR Świebodzice


21.09.2010

  

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Świebodzicach ma już 35 lat! Został powołany 1 września 1975 roku uchwałą Rady Miejskiej. Z tej okazji 10 września na terenie kompleksu sportowo-rekreacyjnego przy ulicy Rekreacyjnej odbyła się uroczystość rocznicowa, w której udział wzięli pracownicy jednostki oraz przyjaciele OSiR-u.

W czasie imprezy wszyscy pracownicy OSiR-u otrzymali nagrody jubileuszowe z rąk Burmistrza Świebodzic Bogdana Kożuchowicza, a dyrektor OSiR-u Janusz Zieliński wręczył podziękowania wszystkim, którzy współpracują z OSiR-em i wspierają nasze działania. 35 lat uczczono toastem z lampki szampana, do której każdy dostał kawałek tortu przedstawiającego boisko.

Po oficjalnej części przyszedł czas na część rozrywkową. Jak przystało na Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotowaliśmy pokazy sportowe. Jako pierwszy zaprezentował się nasz instruktor kulturystyki Mateusz Brzuchacz, który razem z naszą koleżanką przygotował „pokaz siły” na wesoło. Następnie pokaz elementów walki dali podopieczni Mariusza Cieślińskiego.

 

fot. Agnieszka Bielawska-Pękala 

strona główna  |  do góry  |


  © Copyright - OSiR Świebodzice - wszelkie prawa zastrzeżone