AKTUALNOŚCI

 

WAKACYJNE TURNIEJE


22.07.2010

  

Pierwsze wakacyjne turniej już za nami. 16 lipca na boisku syntetycznym na Osiedlu Sudeckim odbył się Turniej Piłki Nożnej "Trzech na Trzech". Turniej podzielony był na trzy kategorie wiekowe. W najmłodszej kategorii (1998 - 2000) wygrała drużyna Czterej Pancerni w składzie: Piotr Korga, Oskar Gęgawy, Patryk Górny, Hubert Kruk. W kategorii roczników 1995 - 1997 niepokonane okazały się Wściekłe Zbiry, czyli: Paweł Gonstał, Adam Wolski, Paweł Martynoga. W kategorii od 16 do 100 lat zwyciężyli: Daniel Weber, Damian Parcheta, Dawid Koboz i Łukasz Dolecki z EZBN.

Za pomoc w organizacji turnieju dziękujemy Prezes Stowarzyszenia Pomocy na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Świebodzicach pani Ewie Dziwosz oraz członkom Stowarzyszenia Michałowi Skoczylasowi i Piotrowi Szcześnikowi.

Kolejną letnią imprezą był I Wakacyjny Turniej Streetball'a, który z powodu deszczowej soboty został przeniesiony do hali sportowo-widowiskowej. Turniej wygrała drużyna "300" w składzie: Dawid Wierzbicki, Krzysztof Sójka, Marcin Ciąpała, Paweł Matuszak. Po turnieju odbył się konkurs rzutów z połowy boiska, w którym do wygrania było 50 zł. Celnym rzutem popisał się Krzysztof Ludwikowski.
Niestety pierwszy deszczowy weekend tego lata przeszkodził także w zorganizowaniu turnieju siatkówki plażowej, który został przeniesiony na 25 lipca - może tym razem pogoda nam dopisze.

 


 

strona główna  |  do góry  |


  © Copyright - OSiR Świebodzice - wszelkie prawa zastrzeżone