AKTUALNOŚCI

 

WAKACYJNE ATRAKCJE


22.07.2010

  

Pierwszy miesiąc wakacji już za nami. Lato w pełni, pogoda dopisuje, toteż Ośrodek Sportu i Rekreacji w Świebodzicach zorganizował wiele atrakcji dla amatorów aktywnego wypoczynku.

Od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 14:00 zapraszamy dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i gimnazjalnych ze Świebodzic, które za okazaniem legitymacji szkolnej mogą korzystać z atrakcji Wodnego Centrum Rekreacji za 2 zł. Czynne jest także Kąpielisko Miejskie, które tego lata bije rekordy frekwencji. Na terenie kąpieliska funkcjonuje sklepik z lodami, słodyczami i napojami. Koszt wstępu na teren kąpieliska to jedynie 3 zł - bilet ulgowy i 6 zł - bilet normalny.

Do dyspozycji dzieci i młodzieży jest siłownia (wtorki i czwartki od godziny 10:00 do 12:00), oraz kręgielnia (wtorki, czwartki, piątki od godziny 11:00 do 13:00).

Amatorów sportów walki zaprasza Mariusz Cieśliński, który prowadzi zajęcia z dziećmi i młodzieżą do 17 lat w hali sportowo-widowiskowej na "Zielonej Sali". Zajęcia odbywają się w poniedziałki i czwartki o 11:00.

Dużym zainteresowaniem cieszy się Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej Chłopców, który jest rozgrywany we wtorki i czwartki od godziny 10:00 na boisku syntetycznym na Osiedlu Piastowskim.
Wielbicieli sportów motorowych zapraszamy na tor kartingowy, który znajduje się na placu za halą OSiR. Koszt przejazdu gokartem to 10 zł za 5 minut i 18 zł za10 minut.

 


 

strona główna  |  do góry  |


  © Copyright - OSiR Świebodzice - wszelkie prawa zastrzeżone