AKTUALNOŚCI

 

Kolejne zwycięstwo Mariusza Cieślińskiego


28.05.2010

  

14 maja Mariusz Cieśliński walczył w Amfiteatrze Szczecińskim podczas drugiej edycji Gali Sportów Walki IRON FIST. Pokonał tam przez KO w trzeciej rundzie Marka Browna. Zanim jednak Anglik poległ od lewego sierpa Mariusza został przez niego dwukrotnie znokautowany w drugiej rundzie. 

Trzeba dodać, że przeciwnik świebodzickiego kick-boksera jest wysoko notowanym zawodnikiem na wyspach i to właśnie jego niektórzy stawiali w roli faworyta. Mariusz jeszcze raz potwierdził, że jest w bardzo dobrej formie. To jego kolejna walka rozstrzygnięta przed czasem.

Walkę Mariusza Cieślińskiego można obejrzeć na:

Wywiad z Mariuszem po gali:

Zdjęcia z gali:

To dobry czas dla Mariusza. Jego przedostatnia walka, która odbyła się 28 marca w warszawskiej hali Torwar podczas gali K-1 World GP 2010 także zakończyła się sukcesem. Wtedy to decyzją sędziów 3:0 pokonał dużo młodszego Litvina Deivydasa Danylę.

Walkę Mariusza Cieślińskiego z gali GP 2010 można obejrzeć na:

Więcej o gali K-1:

Mariusz odnosi sukcesy nie tylko jako zawodnik, ale też jako trener. Jego podopieczni: Marcin Bałut (- 60 kg) i Łukasz Jagiełło (- 57 kg), przywieźli brązowe medale z Mistrzostw Polski Juniorów, które odbyły się 1-3 maja w Głogowie. 

strona główna  |  do góry  |


  © Copyright - OSiR Świebodzice - wszelkie prawa zastrzeżone