AKTUALNOŚCI

 

"Myslovitz" na Walentynki


19.02.2010

  

14 lutego w hali OSiR Świebodzice zagrał "Myslovitz". To jeden z najbardziej rozpoznawalnych i utytułowanych zespołów na polskiej scenie muzycznej. Zdobywcy MTV European Music Awards, Fryderyków, czy Paszportu Polityki.

"Myslovitz" dał prawie dwugodzinny występ, który był muzyczną ucztą dla fanów zespołu. Koncert rozpoczął się psychodelicznym utworem "Moving Revolution", potem były już żywsze kawałki. Nie zabrakło tych najbardziej znanych i lubianych jak: "Życie to surfing", "Scenariusz dla moich sąsiadów", "Kraków", "Chłopcy", "Długość dźwięku samotności", "Peggy Brown", "Dla ciebie". Wiele z tych utworów było śpiewanych wraz z publicznością, z którą zespół nawiązał dobry kontakt. Duża w tym zasługa gitarzysty Wojciecha Powagi.

Występ zebrał pozytywne recenzje. Publiczność chwaliła stworzoną atmosferę, sprawną obsługę oraz przygotowanie hali i parkingu. Duże brawa dla Fosa-Art głównego organizatora.

Koncert "Myslovitz" to pierwsza duża impreza artystyczna w tym roku, która odbyła się w hali OSiR, ale nie ostatnia. 17 kwietnia zapraszamy na występ światowej sławy Moskiewskiego Baletu i Orkiestry "Bieriozka". W planach mamy jeszcze organizację innych koncertów - jakich? To niespodzianka!
Jeśli chciałbyś zobaczyć swój ulubiony zespół w Świebodzicach napisz do nas: osir@swiebodzice.pl

FOT: Marcin Świerzy - walbrzyszek.com 
Alicja Ziętek


 

strona główna  |  do góry  |


  © Copyright - OSiR Świebodzice - wszelkie prawa zastrzeżone