AKTUALNOŚCI

 

SYLWESTER 2010


04.01.2010

  

Wielu świebodziczan, mimo niskiej temperatury i marznącego deszczu przywitało wspólnie nowy, 2010 rok na świebodzickim rynku. Zorganizowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Świebodzicach impreza rozpoczęła się o 22:00 dyskoteką pod gwiazdami. Goście bawili się przy największych - nowych i starych hitach, wśród dyskotekowych świateł i laserów. Wspaniałą oprawę imprezy zapewnili prezenterzy i DJ SUPPORT FM.

Prawdziwa zabawa zaczęła się przed 12, kiedy plac przed ratuszem wypełnił się gośćmi, chcącymi uczestniczyć w plenerowej zabawie. Na chwilę przed wybiciem północy na scenie pojawił się burmistrz Świebodzic Bogdan Kożuchowicz w towarzystwie żony, wiceburmistrzów: Zbigniewa Opalińskiego i Ireneusza Zyski, dyrektora OSiR Janusza Zielińskiego oraz przewodniczącej Rady Miasta Elżbiety Horodeckiej. Burmistrz podziękował wszystkim za przybycie, złożył noworoczne życzenia i rozpoczął odliczanie. Punktualnie o północy wystrzeliły korki szampanów, a niebo rozświetliły fajerwerki. Wszyscy padali sobie w ramiona, składając życzenia. Gdy ucichły huki petard rozpoczęła się druga część zabawy. W trakcie dyskoteki zostały przeprowadzone konkursy. Gospodarze nagrodzili najlepiej bawiące się osoby. Noworoczna zabawa zakończyła się przed drugą w nocy. Wśród rzednącego powoli tłumu wyczuwało się pozytywną atmosferę i zadowolenie z udanej zabawy.

Dziękujemy gościom za tak liczne przybycie i wspólną zabawę, a w Nowym Roku życzymy spełnienia marzeń, szczęścia i powodzenia.

 

 


 

strona główna  |  do góry  |


  © Copyright - OSiR Świebodzice - wszelkie prawa zastrzeżone