AKTUALNOŚCI

 

II Mikołajkowy Turniej Gier i Zabaw o Puchar Stowarzyszenia Pomocy na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej


11.12.2009

  

7 grudnia w Wodnym Centrum Rekreacji w Świebodzicach odbył się "II Mikołajkowy Turniej Gier i Zabaw o Puchar Stowarzyszenia Pomocy na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej".

W zabawie wzięło udział 6 drużyn z: Domu Pomocy Społecznej z Jaskulina, Zespół Szkól Specjalnych z Wałbrzycha, Warsztaty Terapii Zajęciowej z Mokrzeszowa, Dom Pomocy Społecznej ze Świebodzic, Warsztaty Terapii Zajęciowej z Wałbrzycha, Akademia Nadziei przy Stowarzyszeniu Pomocy na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Świebodzicach.

Zawodnicy rywalizowali w 5 konkurencjach: biegu w wodzie, zbieraniu piłeczek na czas, wyławianiu "rybek" pod wodą, rzucaniu do celu oraz pływaniu w kole ratunkowym. Pomimo, iż zawody odbywały się na basenie startujący nie musieli posiadać umiejętności pływackich, najważniejsza była chęć do zabawy i dobry humor. Nad bezpieczeństwem zawodników czuwali ratownicy społeczni: Natalia Wodecka, Maciej Bloch, Wojciech Tkaczyk oraz ratownik Wodnego Centrum Rekreacji Przemysław Wasąg.
I miejsce i Puchar Stowarzyszenia zajęli gospodarze imprezy i jednocześnie obrońcy tytułu z poprzedniego roku, czyli Akademia Nadziei przy Stowarzyszeniu Pomocy na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Świebodzicach w składzie: Adam Mielniczuk, Wojciech Fałowski, Piotr Śmigielski, Michał Skoczylas i Paweł Paprotny.

Klasyfikacja końcowa zawodów:
- I miejsce: Akademia Nadziei przy Stowarzyszeniu Pomocy na Rzecz Dzieci
i Młodzieży Niepełnosprawnej w Świebodzicach
- II miejsce: Warsztaty Terapii Zajęciowej z Mokrzeszowa
- III miejsce: Zespół Szkól Specjalnych z Wałbrzycha
- IV Warsztaty: Terapii Zajęciowej z Wałbrzycha
- V miejsce: Dom Pomocy Społecznej ze Świebodzic
- VI miejsce: Dom Pomocy Społecznej z Jaskulina 

strona główna  |  do góry  |


  © Copyright - OSiR Świebodzice - wszelkie prawa zastrzeżone