AKTUALNOŚCI

 

Liga Piłki Nożnej "Piłkarskie Środy"


06.07.2009

  

Zakończyła się III edycja Ligii Piłki Nożnej "Piłkarskie Środy". Turniej organizowany jest przez świebodzicki Ośrodek Sporu i Rekreacji w okresie przedwakacyjnym i cieszy się dużym zainteresowaniem wśród chłopców ze szkół podstawowych i gimnazjalnych.

W piłkarskich zmaganiach udział wzięła ponad setka młodych amatorów piłki nożnej. Mecze rozgrywane były w poniedziałki i środy na boisku z trawy syntetycznej na Osiedlu Piastowskim. Zespoły grały systemem "każdy z każdym". Już na samym początku rozgrywek wyłonili się faworyci turnieju. Wśród szkół podstawowych to POWER RIDE, który pokonał najgroźniejszych rywali, czyli CZERWONE DIABŁY (II miejsce) i czując szanse na zwycięstwo nie zwalniał w pozostałych meczach, choć nie zawsze było łatwo.

Wśród gimnazjalistów przodowała ZŁOTA EKIPA, która pewnie wygrywała wszystkie mecze. Nic w tym dziwnego ponieważ drużyna złożona była z zawodników MKS Victoria Świebodzice. Rywalizacja wśród gimnazjalistów była tak zacięta, że dwa zespoły nie widząc większych szans na powodzenie w grze zrezygnowały w połowie Ligii.

I miejsce szkoły podstawowe POWER RIDE: Łacko Adam, Szkudniewski Patryk, Dworzyński Patryk, Kaczmarek Tomasz, Kowalski Radosław, Szymański Euzebiusz, Dobrowolski Adrian, Kanidua Krzysztof, Pauliński Jakub

I miejsce szkoły gimnazjalne MKS ZŁOTA EKIPA: Chołuj Marcin, Szklarz Sławomir, Martynoga Paweł, Szczepański Łukasz, Kowalczyk Marek, Magiera Kamil, Weber Daniel, Zieliński Norbert

 

TABELA "PIŁKARSKIE ŚRODY" 2009 SZKOŁY PODSTAWOWE

 

TABELA "PIŁKARSKIE ŚRODY" 2009 SZKOŁY GIMNAZJALNE


 
   
 
   

   
 
    

strona główna  |  do góry  |


  © Copyright - OSiR Świebodzice - wszelkie prawa zastrzeżone