AKTUALNOŚCI

 

Turnieje i Zawody Mikołajkowo - Świąteczne


07.01.2008

  

W grudniu z okazji Mikołaja i Świąt Bożego Narodzenia Ośrodek Sportu i Rekreacji w Świebodzicach zorganizował wiele imprez sportowych w ramach "Mikołajkowo - Świątecznego" programu profilaktycznego. 

Imprezy te finansowane były ze środków Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Świebodzicach. Miały na celu promocję zdrowego stylu życia, wolnego od nałogów. Aby imprezy dotarły do jak największej liczby odbiorców były bezpłatne, a wśród nich znalazły się różne dyscypliny skierowane do osób w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach.

Pierwsi zainteresowani mogli skorzystać już 6 grudnia z "Mikołaja w Wodnym Centrum Rekreacji" i "Mikołajkowego Turnieju Piłki Ręcznej Dziewczynek". Dwa dni później odbyły się "Mikołajkowe Zawody Strzeleckie dla Dzieci i Młodzieży z Broni Pneumatycznej". Dużym zainteresowaniem cieszył się "Świąteczny Turniej Koszykówki Ulicznej", który odbył się 21 grudnia. Zaraz po Świętach Bożego Narodzenia został rozegrany "Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego dla Dzieci Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych", a dzień później "Świąteczny Turniej Dzikich Drużyn w Piłce Nożnej Chłopców od lat 13 do lat 15" oraz "Noworoczne Zawody w Wyciskaniu Sztangi Leżąc od lat 16", które przyciągnęły wielu fanów sportów siłowych.

Turnieje i Zawody Mikołajkowo - Świąteczne to szereg gier, zabaw, zawodów i turniejów mających na celu zachęcić dzieci i młodzież do uprawiania sportów w czasie wolnym. Uczestnicy programu otrzymali nagrody rzeczowe oraz słodycze. Program cieszył się dużym zainteresowaniem z jego oferty skorzystało ponad 400 osób, a zmagania zawodników przychodziło oglądać spore grono kibiców.


 

strona główna  |  do góry  |


  © Copyright - OSiR Świebodzice - wszelkie prawa zastrzeżone