AKTUALNOŚCI

 

Sylwester 2007/2008


07.01.2008

  

Wielu świebodziczan zgromadzonych przed Halą OSiR wspólnie przywitało nowy, 2008 rok. Zorganizowana przez miasto, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Świebodzicach oraz Spółdzielnię Mieszkaniową w Świebodzicach impreza, zgromadziła na Osiedlu Piastowskim kilkaset osób i sporą ilość publiczności na balkonach przyległych do placu przed Halą bloków.

Impreza rozpoczęła się o 22:30. Trzygodzinną zabawę rozpoczął występ zespołu No Buisness. Z każdą minutą plac przed halą wypełniał się przybywającymi gośćmi, chcącymi uczestniczyć w plenerowej zabawie. Na chwilę przed wybiciem północy na scenę wyszedł Burmistrz Świebodzic Bogdan Kożuchowicz, który przyszedł w towarzystwie żony, wiceburmistrzów: Zbigniewa Opalińskiego i Ireneusza Zyski, dyrektora OSiR Janusza Zielińskiego, przewodniczącej Rady Miasta Elżbiety Horodeckiej oraz skarbnika miasta, Luizy Gass-Sokólskiej. Burmistrz podziękował wszystkim za przybycie, złożył noworoczne życzenia i rozpoczął odliczanie. Punktualnie o północy wystrzeliły korki od szampanów, niebo rozbłysło tęczą fajerwerków, a obecni goście wpadali sobie w ramiona, składając życzenia.

Gdy ucichły dźwięki wystrzałów rozpoczęła się dyskoteka pod gwiazdami. Świętujący przybycie Nowego Roku goście bawili się szampańsko, tańcząc, śpiewając, unosząc ręce i wznosząc radosne okrzyki. W trakcie dyskoteki został przeprowadzony konkurs. W pustych butelkach po szampanie uczestnicy umieszczali karteczkę ze swoim imieniem i nazwiskiem, a następnie wkładali ją do specjalnych pojemników. Wśród tych butelek rozlasowano 10, których właściciele otrzymali nagrody ufundowane przez Spółdzielnię Mieszkaniową w Świebodzicach. Główną nagrodę ufundował OSiR, był to karnet wstępu do Wodnego Centrum Rekreacji, który wygrała Bogumiła Kulibera ze Świebodzic.
Noworoczna dyskoteka zakończyła się około pierwszej w nocy. Wśród rzednącego powoli tłumu wyczuwało się pozytywną atmosferę i zadowolenie z udanej zabawy. Sądząc po frekwencji i entuzjastycznych komentarzach bawiących się, tegoroczny Sylwester na Osiedlu Piastowskim wyraźnie przypadł do gustu zgromadzonej publiczności.

Dziękujemy Spółdzielni Mieszkaniowej w Świebodzicach za pomoc w organizacji Imprezy Sylwestrowej, gościom za tak liczne przybycie i wspólną zabawę.

W Nowym Roku pragniemy wszystkim życzyć aby spełniały się wszelkie marzenia. Żeby rok 2008 był pełen optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia. Życzymy dużo wolnego czasu wypełnionego sportem i rekreacją. Sportowcom życzymy samych, zwycięstw, dużo zdrowia i braku kontuzji. A kibicom oby Nowy Rok przyniósł samą radość i wiele sportowych emocji. Obyście zawsze oglądali sukcesy swoich faworytów.

  
 
  
 
  
 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  


 

strona główna  |  do góry  |


  © Copyright - OSiR Świebodzice - wszelkie prawa zastrzeżone